юрій кулєшков виграє золоті медалі чемпіона україни у фінальному «двобої професорів»

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Юрій Кулєшков виграє золоті медалі чемпіона України у фінальному «двобої професорів»

Вже стає доброю традицією вітати професора кафедри експлуатації та ремонту машин Центральноукраїнського національного технічного університету, доктора технічних наук Юрія Кулєшкова із перемогою на чемпіонаті України серед майстрів із боротьби самбо. Цього року Юрій Кулєшков втрете поспіль виборов золоту медаль чемпіона України.

В 2016 та 2017 роках професор кафедри ЕРМ Юрій Кулєшков послідовно виграв два ветеранські чемпіонати України та два чемпіонати світу з самбо (розповідь про перемогу 2016 року, про перемогу 2017 року) у ваго-віковій категорії М6 (вага до 74 кг, вік 60-64 років).

Як повідомив Юрій Кулєшков, чемпіонат України 2018 року серед майстрів із боротьби самбо проходив у місті Святогірськ, Донецька область, минулими вихідними. В змаганнях взяло участь більше 70 ветеранів самбо (майже на 40% більше, ніж минулого року!).

У фінальному двобої – який глядачі назвали «найбільш інтелігентною схваткою змагань» і «протистоянням професорів» – Юрій Кулєшков переміг колегу, ректора Донбаської національної академії будівництва і архітектури у м. Краматорськ, доктора наук, професора Василя Кравця. Фінал завершився достроково за явною перевагою представника ЦНТУ. Юрію Кулєшкову вдалося результативно провести чотири різні технічні дії, за які судді нарахували йому бали, необхідні для дострокової перемоги. До речі, саме з Василем Кравцем Юрій Кулєшков боровся у півфіналі свого першого чемпіонату світу з самбо серед майстрів. Тоді перевага також була на боці професора кафедри експлуатації та ремонту машин ЦНТУ.

Відео фінального двобою чемпіонату України 2018 року серед майстрів із боротьби самбо в категорії М6 між професором кафедри експлуатації та ремонту машин Центральноукраїнського національного технічного університету Юрієм Кулєшковим та ректором Донбаської національної академії будівництва і архітектури у м. Краматорськ, професором Василем Кравцем можна переглянути за цим посиланням.

Переможці своїй вагових та вікових категорія чемпіонату України серед майстрів, зокрема, й Юрій Кулєшков, отримали запрошення до складу збірної України, яка готується до виступу на чемпіонаті світу серед майстрів з боротьби самбо, який пройде наприкінці жовтня 2018 року у Касабланці, Марокко.

Підготував Олександр Виноградов


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.