«потреба сучасного світу – фахівці, які здатні генерувати нові знання»

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


«Потреба сучасного світу – фахівці, які здатні генерувати нові знання»

Четвертого жовтня на базі кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності Центральноукраїнського національного технічного університету відбулась ювілейна, V Обласна науково-практична конференція учнівської та студентської молоді «Сучасний стан економіки України: проблеми та перспективи розвитку».

Загалом на конференцію завітало більше 100 гостей (це не рахуючи декількох десятків студентів та викладачів кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності ЦНТУ): учні та вчителі гімназій, загальноосвітніх шкіл обласного центру, студенти споріднених спеціальностей Кропивницького коледжу механізації сільського господарства і Кіровоградського будівельного коледжу.

Відкриваючи ювілейну, п’яту конференцію учнівської та студентської молоді «Сучасний стан економіки України: проблеми та перспективи розвитку», голова оргкомітету, проректор із наукової роботи Центральноукраїнського національного технічного університету, професор Олександр Левченко відзначив щорічне зростання інтересу молоді до цього наукового заходу.

«В сучасному світі постійно відбуваються зміни. Завтра будуть затребувані не ті фахівці, які просто можуть гарно виконувати ту чи іншу функцію, а фахівці, які здатні засвоювати нові знання, генерувати щось нове, – звернувся до аудиторії Олександр Левченко. – Саме наука, наукова діяльність є джерелом створення нових знань, джерелом розвитку і змін. Різниця між людьми в XXI сторіччі буде не за віком, а за рівнем знань. Насамперед, перевага надаватиметься тим фахівцям, які володіють знаннями, можуть проводити певні дослідження, генерувати нові ідеї. Саме до таких умов ми готуємо наших студентів. Тому такі конференції, які є майданчиком для дискусій та обміну думками, – мають велику користь для молоді. Впевнений, сьогодні ви отримаєте багато нової цікавої інформації».

Також гостей і учасників обласної науково-практичної конференції учнівської та студентської молоді «Сучасний стан економіки України: проблеми та перспективи розвитку» привітали декан факультету економіки та менеджменту ЦНТУ Володимир Зайченко; заступник завкафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності ЦНТУ Оксана Сторожук і член оргкомітету конференції, очільник факультету бізнесу Американського університету культури та освіти (Ліван), Хуссейн Набулсі.

Традиційно конференція «Сучасний стан економіки України: проблеми та перспективи розвитку» збирає багато школярів та студентів коледжів, тому до уваги учнівської молоді були підготовлені презентації про університет, про кафедру економіки, менеджменту та комерційної діяльності. Студенти кафедри ЕМКД першого-четвертого курсів розповіли про навчання в університеті, про свою кафедру, про викладачів, про відомих випускників кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності, про студентське дозвілля тощо.

Студент Павло Колісніченко розповів про англомовний клуб «Challenge», який працює при кафедрі економіки, менеджменту та комерційної діяльності. Магістрантка кафедри ЕМКД Анна Криворотенко розказала гостям конференції про програми стажування у Франції від асоціації «Кі-Fгаnсе», а також виступила з презентацією свого дослідження про порівняння освітнього процесу та відмінностей систем освіти Франції та України. Ці два студенти витупали англійською та французькою мовами, відповідно.

Також організатори конференції «Сучасний стан економіки України: проблеми та перспективи розвитку» підготували учасникам цікавий динамічний квест – школярі в складі семи команд, переміщаючись коридорами університету, відповідали на серію економічних питань, які очікували на них в контрольних точках.

Учасники V Обласної науково-практичної конференції учнівської та студентської молоді «Сучасний стан економіки України: проблеми та перспективи розвитку» отримали відповідні сертифікати. За результатами конференції буде опубліковано електронний збірник тез доповідей.

За інформацією кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності ЦНТУ


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.