науковці економічних факультетів цнту на ювілейній конференції в нау

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Науковці економічних факультетів ЦНТУ на ювілейній конференції в НАУ

Представники кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності та кафедри аудиту та оподаткування Центральноукраїнського національного технічного університету взяли участь в Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні проблеми економіки», яка проходила в Києві на початку цього тижня. Конференція була присвячена 85-річчю Національного авіаційного університету.

Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми економіки» відбулась на базі кафедри економіки та бізнес-технологій факультету економіки та бізнес-адміністрування Національного авіаційного університету. Цей факультет пов’язують давні наукові та дружні відносини з економічними факультетами ЦНТУ, тому «господарі» конференції не просто запросили науковців нашого навчального закладу взяти участь в конференції, а також запропонували ЦНТУ стати співорганізатором цього наукового заходу.

Тому проректор із наукової роботи Центральноукраїнського національного технічного університету, професор Олександр Левченко виступив одним з двох співголів організаційного комітету Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні проблеми економіки» (спільно з завідувачем кафедри економіки та бізнес-технологій НАУ, професором Наталією Ушенко), а завідувач кафедри аудиту та оподаткування ЦНТУ, професор Наталія Шалімова стала одним із заступників голів оргкомітету.

В роботі конференції «Сучасні проблеми економіки», що проводилась з нагоди 85-річного ювілею Національного авіаційного університету, також взяли участь перший заступник декана факультету економіки та менеджменту ЦНТУ, доцент Ольга Ткачук; заступник завкафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності ЦНТУ, доцент Оксана Сторожук; доцент кафедри аудиту та оподаткування ЦНТУ Галина Кузьменко.

На цій конференції Галина Кузьменко також представляла навчальні заклади Латвії та Грузії: ISMA Університет (Рига); Батумський державний університет імені Шота Руставелі, Батумський навчальний університет навігації та Національний інститут економічних досліджень (Батумі). Відповідно, Галина Іванівна привітала учасників конференції й від імені цих навчальних закладів.

Робочі теми конференції «Сучасні проблеми економіки»: економічні та управлінські аспекти реалізації стратегічних рішень на підприємстві; інтелектуально-інноваційні процеси у розвитку економіки та бізнесу; актуальні проблеми економіки підприємств; економічна теорія і практика сучасного бізнесу: суперечності та взаємообумовленість розвитку; управління бізнес-процесами для розвитку підприємництва; бізнес-процеси та результативність діяльності підприємств; перспективи розвитку глобального ринку транспортних послуг.

Заступник декана факультету економіки та менеджменту ЦНТУ Ольга Ткачук виступала на пленарному засіданні конференції із доповіддю «Потенціал інноваційного розвитку в регіональному вимірі». Заступник завкафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності ЦНТУ Оксана Сторожук доповідала на секційному засіданні, тема доповіді: «Мотиваційна складова формування інноваційного клімату в університеті».

Участь представників Центральноукраїнського національного технічного університету в організації, проведенні та роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні проблеми економіки» була відзначена подяками.

За результатами конференції кафедра економіки та бізнес-технологій Національного авіаційного університету планує видати електронний збірник тез доповідей.

За інформацією кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності ЦНТУ


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.