оповідання магістранта цнту відкривають першу українську антологію фентезі «багряні ночі»

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Оповідання магістранта ЦНТУ відкривають першу українську антологію фентезі «Багряні ночі»

Минулого грудня на сайті університету розповідалось про літературні успіхи магістранта кафедри експлуатації та ремонту машин ЦНТУ Вадима Овчарова, який переміг на Всеукраїнському фестивалі фентезі «Брама». Нещодавно на світ з’явилась збірка найкращих оповідань конкурсу – перша українська антологія фентезі «Брама. Багряні ночі». Презентація книги у Кропивницькому за участі авторів – 30 жовтня.

Всеукраїнський фестиваль фентезі «Брама» проходить у місті Івано-Франківськ. Торік на розгляд журі конкурсу надійшло понад 500 робіт. Найкращим оповіданням журі визнало твір «Багряні ночі Альзеари» письменника із Кропивницького, студента п’ятого курсу кафедри експлуатації та ремонту машин Центральноукраїнського національного технічного університету Вадима Овчарова, який отримав за підсумками фестивалю символічний «Ключ від Брами».

Загалом тоді до першої сотні рейтингу оповідань фестивалю фентезі «Брама» увійшло шість творів Вадима Овчаров. Організатори конкурсу відібрали найкращі оповідання для паперової книги. Їх виявилось 27. Три з яких – авторства магістранта ЦНТУ Вадима Овчарова. Це оповідання «Спрага», «Багряні ночі Альзеари», «Останні вартові». До речі, перший том антології фентезі «Брама. Багряні ночі» отримав власну назву саме за назвою оповідання-переможця конкурсу 2017 року.

Наступного вівторка, 30 жовтня (початок о 17.00) у Кропивницькому в приміщенні Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є. Маланюка відбудеться презентація антології українського фентезі «Брама. Багряні Ночі». Під час презентації можна буде поспілкуватися з трьома місцевими письменниками, чиї роботи увійшли до першого тому антології українського фентезі «Брама». Це Вадим Овчаров, Ольга Козій та Ольга Мігель.

******************

Також за лінком можна переглянути ефір програми «Ранкова кава» на обласному телебаченні, гостями якої були Вадим Овчаров і Ольга Мігель (ефір присвячено фестивалю фентезі «Брама» та книзі «Брама. Багряні Ночі»).

Крім цього, магістрант кафедри експлуатації та ремонту машин ЦНТУ був гостем обласного радіо «Скіфія-Центр» (ефір за посиланням). Текстову версію радіо інтерв'ю Олени Горобець з Вадимом Овчаровим можна прочитати на сайті видання «Без купюр».

Нагадаємо, навесні цього року під час книжкового фестивалю «Весняний книговир» у Кропивницькому відбулось відзначення лауреатів обласного конкурсу молодих лiтераторiв iменi Валерія Гончаренка. Серед трьох переможців конкурсу за 2017 рік було двоє представників ЦНТУ: магістрант кафедри експлуатації та ремонту машин Вадим Овчаров та студентка кафедри суспільних наук, інформаційної та архівної справи Катерина Сокол. До друкованого збірника переможців конкурсу включено п’ять оповідань Вадима Овчарова у жанрах фентезі, містика, жахи, написані в 2015-17 роках: «Перлина тіней», «Останні вартові», «Стукіт уночі», «Кіт на дорозі», «Візит».

Минулорічне інтерв’ю Вадима Овчарова сайту ЦНТУ за посиланням.

Підготував Олександр Виноградов

Фото з мережі Інтернет


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.