англомовний клуб за підтримки проекту lingva.skills

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


Англомовний клуб за підтримки проекту Lingva.Skills

Минулого тижня в Центральноукраїнському національному технічному університеті на базі Українсько-Канадського центру відбулось перше засідання англомовного клубу викладачів, аспірантів та студентів навчального закладу, які вивчають або вдосконалюють свою англійську за допомогою освітнього проекту «Lingva.Skills». Для участі в засіданні клубу проект «Lingva.Skills» делегував свого координатора Артема Харченка, а також носія англійської мови, викладача Брайта Ансаха.

«Lingva.Skills» – це безкоштовна он-лайн платформа для вивчення англійської рівнів А1 - А2 та В1 - В1+, створена Асоціацією інноваційної та цифрової освіти та Академією навичок (Skills Academу). Освітній проект «Lingva.Skills» стартував в Україні в 2016 році, орієнтований він, у першу чергу, на держслужбовців, вчителів шкіл, викладачів закладів вищої освіти, працівників системи освіти; студентів; внутрішньо переміщених осіб; учасників АТО та членів їх сімей. Від початку своєї роботи проект «Lingva.Skills» отримав майже 2,5 млн. заявок на навчання! В 2016-17 роках цей освітній проект ставав переможцем Національної премії «Інновації в освіті».

Повний курс «Lingva.Skills» А1-А2-В1-В1+ складається з 300 уроків, що містять близько 17000 прикладів. Платформа «Lingva.Skills» дозволяє побудувати гнучкий графік занять кожного користувача системи, надає можливість навчання з нульового рівня та забезпечує зворотній зв’язок із користувачами проекту.

В Києві в різних міністерствах Уряду України представники проекту «Lingva…» регулярно організовують у відкриті уроки і мовні семінари, тому що державні службовці – одна з цільових аудиторій «Lingva.Skills». Оскільки на платформі «Lingva.Skills» зареєстровані та вивчають англійську майже 30 викладачів Центральноукраїнського національного технічного університету, виникла ідея запросити представників «Lingva…» з аналогічною метою й до нашого навчального закладу.

Як розповів один з користувачів он-лайн платформи «Lingva.Skills», доцент кафедри бухгалтерського обліку ЦНТУ Олександр Гай, організатори проекту щиро відгукнулися на таку пропозицію, фактично, від запрошення до візиту представників «Lingva…» минуло всього два тижні.

Проект «Lingva.Skills» делегував до Центральноукраїнського національного технічного університету свого координатора Артема Харченка, а також носія англійської мови, викладача Брайта Ансаха. Від навчального закладу на перше засідання англомовного клубу в такому форматі зібралися викладачі, аспіранти, студенти різних кафедр університету, кого зацікавила ідея спілкування англійською.

Привітав (англійською) гостей і учасників клубу, вкотре відзначивши важливість опанування іноземної мови в житті сучасного фахівця, проректор ЦНТУ з наукової роботи, професор Олександр Левченко.

Протягом засідання англомовного клубу учасники відповідали на питання спікера, самі розпитували гостя про його рідну країну, спілкувалися на різну тематику, дивились та обговорювали англомовні короткометражні фільми.

За словами організаторів даного заходу, на майбутнє планується створити на базі ЦНТУ постійно діючий англомовний клуб та запрошувати на його засідання за участі носіїв англійської мови не лише викладачів і студентів нашого університету, а й якомога більше учнів старших класів загальноосвітніх шкіл обласного центру.

Підготував Олександр Виноградов


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.