просвітницький захід для студентів: уміти захищати свої права

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


Просвітницький захід для студентів: уміти захищати свої права

У вівторок, 6 листопада для студентів Центральноукраїнського національного технічного університету було проведено правопросвітницький захід на тему: «Захист прав людини на міжнародному рівні. Порядок захисту прав і свобод під час комунікації з поліцією».

В гості до студентів ЦНТУ завітали головний спеціаліст з питань забезпечення діяльності Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Вікторія Драбина та старший інспектор з особливих доручень відділу уповноважених Голови з питань контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності Микола Сульжук.

Вікторія Драбина розповіла студентам про історію виникнення Європейського суду з прав людини, його компетенцію. Також студенти отримали інформаційні буклети на тему: «Підстави та порядок звернення до Європейського суду з прав людини».

В свою чергу, Микола Сульжук звернув увагу слухачів на порядок оскарження незаконних дій поліцейських та органи, які уповноважені на розгляд скарг на дії та бездіяльність поліції. Також студентів повідомили про ініціативу начальника Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області Романа Козьякова – комунікаційну платформу під назвою «Безпечне місто» в месенджері Telegram.

За інформацією Центру з виховної роботи ЦНТУ


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.