науковці дискутували про пріоритети розвитку підприємств

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


Науковці дискутували про пріоритети розвитку підприємств

В четвер, 22 листопадана кафедрі економіки та підприємництва Центральноукраїнського національного технічного університету відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Пріоритети розвитку підприємств у ХХІ столітті». В конференції взяли участь понад 100 представників майже 20 навчальних закладів та установ дев’яти міст України, а також представники університетів Білорусі, Словаччини, Польщі.

Мета проведення конференції – сприяти налагодженню співпраці між українськими та закордонними вченими, представниками наукового та виробничого середовищ у галузі управління та діяльності підприємств, стимулювати обмін ідеями та тематичною інформацією, залучення до науково-практичної діяльності молоді, інформувати про сучасний рівень наукової роботи молодих науковців.

В конференції «Пріоритети розвитку підприємств у ХХІ столітті» взяло участь понад 100 учасників, які представляли майже 20 вищих навчальних закладів, установ та організацій Кропивницького, Хмельницького, Черкас, Мелітополя, Одеси, Києва, Львову, Чернівців, Полтави. Також серед учасників конференції були представники Гомельського державного університету імені Франциска Скорини (Білорусь), Європейського інституту безперервної освіти (Словаччина), Університету імені Марії Склодовської-Кюрі (Польща).

На початку роботи учасників конференції привітали заступник декана факультету економіки та менеджменту Центральноукраїнського національного технічного університету Ольга Ткачук і завідувач кафедри економіки та підприємництва ЦНТУ Марина Семикіна.

У наукових доповідях, проголошених на пленарному засіданні, піднімались актуальні питання професійного розвитку персоналу підприємств, інформаційного забезпечення управління підприємства, сучасних Інтернет-технологій, впровадження інновацій у виробничу діяльність підприємств, забезпечення конкурентоспроможності підприємств тощо.

Зокрема, протягом пленарного засідання Міжнародної науково-практичної конференції «Пріоритети розвитку підприємств у ХХІ столітті» були представлені доповіді за темами:

«Сучасні тенденції професійного розвитку персоналу в Україні та ЄС» (доповідач: завідувач кафедри економіки та підприємництва ЦНТУ, д.е.н., професор Марина Семикіна);

«Демографічні передумови формування людського капіталу підприємств в Україні» (доповідач: д.е.н., професор Світлана Лучик, Чернівецький торговельно-економічний інститут КНТЕУ);

«Інформація для розрахунку економічної ефективності НТ з точку зору стратегічного підходу» (доповідач: доцент кафедри економіки та підприємництва ЦНТУ, к.е.н. Ігор Харченко);

«Сучасні засоби просування продукції в забезпеченні конкурентоспроможності підприємства» (доповідач: доцент кафедри економіки та підприємництва ЦНТУ, к.т.н. Ольга Чумаченко);

«Особливості використання та розвитку інновацій в аграрних підприємствах» (доповідач: доцент кафедри економіки та підприємництва ЦНТУ, к.е.н. Людмила Запірченко);

«Запровадження соціальної звітності на підприємстві в системі забезпечення корпоративної соціальної відповідальності» (доповідач: доцент кафедри економіки та підприємництва ЦНТУ, к.е.н. Марія Бугаєва);

«Тенденції розвитку криптовалют в Україні» (доповідач: викладач кафедри економіки та підприємництва ЦНТУ Михайло Полтавець).

По завершенні пленарного засідання роботу конференції було продовжено в секціях за тематичними напрямками: інноваційний розвиток підприємств; підвищення конкурентоспроможності підприємств; забезпечення ефективної діяльності підприємств; мотиваційні механізми ефективної праці та безперервного професійного розвитку персоналу; корпоративна культура, людський та соціальний капітал як чинники економічного зростання та інноваційного розвитку; формування корпоративної відповідальності за розвиток підприємства і стан соціально-трудових відносин.

За результатами Міжнародної науково-практичної конференції «Пріоритети розвитку підприємств у ХХІ столітті» буде опубліковано збірку тез доповідей та матеріалів (в електронному та друкованому форматах) конференції.

За інформацією кафедри економіки та підприємництва ЦНТУ


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.