результати виборів голови студради цнту в 2018 році

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


Результати виборів голови Студради ЦНТУ в 2018 році

Вчора, 29 листопада в Центральноукраїнському національному технічному університеті відбулися вибори голови студентської ради навчального закладу. На посаду очільника студентського самоврядування балотувалось два кандидати: студент ІІІ курсу механіко-технологічного факультету Дмитро Казбеков і студент ІІІ курсу факультету економіки та менеджменту Олександр Кириченко.

Прямі вибори голови Студради – коли участь в голосування може взяти будь-який студент навчального закладу, а не лише делегати конференції, в ЦНТУ проходять з 2015 року. Зазвичай, голосування триває один навчальний день і відбуваються в фойє університету, де встановлюються кабінки для таємного волевиявлення та урни для бюлетенів.

Цього року до бюлетеня було внесено два прізвища: студента спеціальності «Управління персоналом» факультету економіки та менеджменту Олександра Кириченка та студента спеціальності «Комп'ютерна інженерія» механіко-технологічного факультету Дмитра Казбекова.

За результатами голосування, затвердженими протоколом виконавчої комісії Студради, новим головою студентського самоврядування Центральноукраїнського національного технічного університету обрано студента ІІІ курсу факультету економіки та менеджменту Олександра Кириченка, який набрав 68% голосів студентів університету, що взяли участь у голосуванні.

За інформацією Студентської ради ЦНТУ


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.