професор цнту – заслужений майстер спорту

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


Професор ЦНТУ – заслужений майстер спорту

На сайті Центральноукраїнського національного технічного університету неодноразово публікувались новини про перемоги професора кафедри експлуатації та ремонту машин ЦНТУ, доктора технічних наук Юрія Кулєшкова на чемпіонатах України та світу серед майстрів із боротьби самбо. Нещодавно Юрію Кулєшкову одному з перших в Україні присвоєно звання «Ветеран – Заслужений майстер спорту України».

Тричі поспіль, в 2016, 2017 та 2018 роках професор кафедри ЕРМ Юрій Кулєшков вигравав ветеранські чемпіонати України та два чемпіонати світу з самбо (розповідь про перемогу 2016 року, про перемогу 2017 року) у ваго-віковій категорії М6 (вага до 74 кг, вік 60-64 років).

Всі ці змагання також проходили за участю одного з тренерів збірної України з самбо, голови комісії з боротьби самбо та дзюдо серед ветеранів, керівника ГО «Асоціація сприяння розвитку ветеранів єдиноборств України» Юрія Клімантова, одного з ініціаторів відродження інтересу до «ветеранського» самбо в Україні в останні роки. Цього року «Асоціація сприяння розвитку ветеранів єдиноборств України» запровадила почесну відзнаку «Ветеран – Заслужений майстер спорту України», і на засіданні асоціації на початку грудня відбулось вручення відзнак ветеранам єдиноборств.

Відповідно до суми балів, набраних за перемоги на турнірах серед майстрів, професор ЦНТУ став одним з перших в Україні лауреатів цієї нагороди (і наразі єдиним на Кіровоградщині). А саме, Юрію Кулєшкову вручили нагрудний знак «Ветеран – Заслужений майстер спорту України» за номером три.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.