семінар-тренінг з питань банківських інновацій

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


Семінар-тренінг з питань банківських інновацій

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування ЦНТУ організувала для студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» семінар-тренінг, метою якого стало ознайомлення з методикою та аспектами практичного запровадження інноваційних банківських технологій та продуктів.

Впродовж семінару студенти кафедри фінансів, банківської справи та страхування мали можливість обговорити сучасні реалії та майбутнє цифрової трансформації надання банківських послуг із фахівцями-практиками. Дискусії відбувались навколо віртуального Інтернет-банкінгу, переходу на цифрову валюту, також оцінювались переваги сервісних послуг, які пропонують оператори послуг віртуального Інтернет-банкінгу в Україні.

Студенти отримали кваліфіковані поради від керівника напрямку «Заощадження» КБ ПАТ «ПриватБанк» Анатолія Росолова щодо модернізації депозитної діяльності банківських установ і запровадження новітніх депозитних програм. З інтересом студенти сприйняли презентацію керівника напрямку «Платежі та перекази» КБ ПАТ «ПриватБанк» Артема Чайки з докладною фаховою характеристикою перспективних інструментів захисту від шахрайства при здійсненні банківських операцій. Жваві дебати серед учасників семінару-тренінгу викликало питання запровадження страхових банківських продуктів.

Цікаву та змістовну презентацію для семінару-тренінгу підготувала магістрантка кафедри Тетяна Подгорна, яка цьогоріч проходила стажування в Італії, Іспанії, Чехії, Швейцарії та Польщі, де мала нагоду ознайомитись з процесом підготовки фахівців банківської галузі провідними закордонними навчальними закладами.

Інтерактивна ділова атмосфера семінару-тренінгу є свідченням корисності подібних заходів для студентів, бо інноваційні банки і фінансові компанії, що використовують сучасні технології, орієнтуються саме на молодих людей, схильних генерувати нові ідеї та проекти.

За інформацією кафедра фінансів, банківської справи та страхування ЦНТУ


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.