новий навчально-методичний посібник викладача цнту

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


Новий навчально-методичний посібник викладача ЦНТУ

На початку 2019 року вийшов друком навчально-методичний посібник «Наукова робота студентів: методичні поради та рекомендації», автором якого є доцент кафедри економічної теорії, маркетингу та економічної кібернетики Центральноукраїнського національного технічного університету, к.е.н. Роман Яковенко.

Посібник містить методичні поради щодо організації та проведення наукової роботи студентів економічних та інженерно-технічних спеціальностей.

В сучасних умовах найвагомішою роллю індивідуальної роботи студентів виступає їх діяльність у сфері наукового пошуку. Науково-дослідна робота студентів дедалі більше набуває свого виховного та світоглядного значення, особливо на тлі загальної пасивності молоді, суспільного падіння рівня культури та обізнаності. Крім виховної функції, наукова робота студентів сприяє підвищенню мотивації навчального процесу, змінює профорієнтаційні пріоритети особистості, примушує студентів поглянути на навчання з іншого боку.

В книзі наведено загальні вимоги щодо оформлення результатів наукових досліджень, визначено принципи та етапи творчої взаємодії студентів з науковими керівниками. Особливе місце у структурі посібника приділено орієнтовній тематиці наукових досліджень, яка спроможна розширити коло пізнання економічної теорії, міжнародних та глобальних економічних відносин, національної економіки та її державного регулювання, маркетингу тощо.

Навчально-методичний посібник «Наукова робота студентів: методичні поради та рекомендації» розрахований як на студентів, так і на викладачів, що здійснюють керівництво науковою роботою студентів.

Із книгою можна ознайомитись на кафедрі економічної теорії, маркетингу та економічної кібернетики ЦНТУ.

 

За інформацією доцента кафедри ЕТМЕК Романа Яковенка


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.