webometrics-2019: цнту найкращий представник регіону в українській частині рейтингу

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


Webometrics-2019: ЦНТУ найкращий представник регіону в українській частині рейтингу

Як повідомляє інформаційно-аналітичний портал «Вища освіта», до рейтингу університетів світу Webometrics, оновленого станом на січень 2019 року, увійшло 323 українських закладів вищої освіти. Центральноукраїнський національний технічний університет поділяє 112-113-те місця українського сегменту рейтингу і це найкращий показник серед ЗВО Кіровоградщини.

Вебометричний рейтинг університетів світу: Webometrics ranking of world’s universities розраховується Лабораторією кіберметрики Національної дослідницької ради Іспанії (Consejo Superior de Investigaciones Científicas, CSIC). Рейтинг Webometrics оновлюється двічі на рік, в липні та в січні.

Рейтинг Webometrics враховує діяльність та присутність закладів вищої освіти в мережі Інтернет. Наприклад, до уваги деруться такі критерії: електронні журнали, публікації в електронному форматі, електронні репозитарії, використання глобального інформаційного середовища для забезпечення якості освіти, наявність необхідної інформації на веб-сторінці ЗВО тощо.

Очолюють український сегмент Webometrics ranking of world’s universities за січень 2019 року Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут України імені Ігоря Сікорського» та Сумський державний університет.

Центральноукраїнський національний технічний університет поділяє 112-113-те місця з Національним університетом «Одеська Морська Академія».

Також в цьому рейтингу представлені ЗВО Кіровоградської області: Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка (187 місце) та Льотна академія Національного авіаційного університету України (205 місце).

За інформацією сайту webometrics.info


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.