новий значок цнту: для студентів та випускників усіх поколінь

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


Новий значок ЦНТУ: для студентів та випускників усіх поколінь

Студенти та випускники різних років Центральноукраїнського національного технічного університету тепер можуть залишити собі на згадку про роки навчання в університеті не лише добрі спогади, а й оригінальний значок ЦНТУ. Звісно, викладачі та співробітники навчального закладу також матимуть можливість отримати значок Центральноукраїнського національного технічного університету.

Нагадаємо, в жовтні минулого року в університеті було оголошено творчий конкур на розробку значка (нагрудного знаку) навчального закладу. Свої пропозиції подали студенти, викладачі та співробітники університету. Загалом конкурсна комісія, очолювана ректором ЦНТУ, професором Михайлом Черноволом, розглянула майже 25 ескізів та варіантів значка. Крім цього, робоча група вивчала досвід інших університетів та приклади значків установ та організацій.

В січні 2019 року було розроблено підсумковий ескіз значка ЦНТУ. Основними символами нагрудного знаку Центральноукраїнського національного технічного університету обрано шестерню і колоски пшениці, які символізують технічний профіль навчального закладу загалом і сільськогосподарські спеціальності зокрема, а також символізують історичне коріння університету: машинобудування та аграрну галузь. В центральній частині значка міститься абревіатура навчального закладу та книга – символ знань.

Студенти, випускники різних років, викладачі та співробітники Центральноукраїнського національного технічного університету матимуть можливість придбати значок ЦНТУ. За довідками можна звертатися до ГО «Спілка випускників Кіровоградського національного технічного університету» (кабінет 222, І корпус університету) або за телефоном (0522) 390-501.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.