розвиток співпраці між цнту та національним агентством україни з питань державної служби

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


Розвиток співпраці між ЦНТУ та Національним агентством України з питань державної служби

14-го березня до Центральноукраїнського національного технічного університету завітав начальник міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Полтавській та Кіровоградській областях Володимир Люлька. Представник Нацагентства запропонував керівництву ЦНТУ долучити університет до проектів НАДС із популяризації держслужби та навчання держслужбовців.

Центральноукраїнський національний технічний університет має успішний досвід співпраці з органами державної влади в напрямку навчання та підвищення кваліфікації працівників. Зокрема, зараз наш університет – єдиний заклад вищої освіти Кіровоградської області, який проводить атестацію претендентів на державну службу та видає посвідчення щодо вільного володіння державною мовою.

Про які нові проекти йшлося під час перемовин начальника міжрегіонального управління НАДС у Полтавській та Кіровоградській областях, магістра державного управління Володимира Люльки із ректором ЦНТУ, професором Михайлом Черноволом, проректором ЦНТУ з наукової роботи, професором Олександром Левченком та деканом факультету економіки та менеджменту, кандидатом наук із державного управління Володимиром Зайченком?

«16 травня Національне агентство України з питань державної служби проводитиме «Єдиний день популяризації державної служби», – говорить Володимир Люлька. – Це інформаційний проект, мета якого – розповісти студентам старших курсів про державну службу. Планується організувати телемости із залученням відомих спікерів – державних службовців та реформаторів; крім цього ми очікуємо на візит гостей з Києва: представників Кабінету міністрів або інших органів влади. Я би хотів запропонувати в Кіровоградській області провести «Єдиний день популяризації державної служби» в Центральноукраїнському національному технічному університеті.

Друге питання – організація підвищення кваліфікації держслужбовців Кіровоградщини. Постановою Кабінету міністрів України затверджено положення про систему професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх заступників, посадових осіб місцевого самоврядування тощо. Відповідно до цього положення, кожен державний службовець, щонайменше, раз на три роки має пройти навчання в межах одного кредиту (30 академічних годин). Центр підвищення кваліфікації держслужбовців здійснює навчання, передусім, представників місцевого самоврядування. Нацагентство стоїть перед питанням, як організувати підвищення кваліфікації працівників територіальних підрозділів (районних, міжрайонних, обласних) пенсійного фонду, фіскальних служб, аудиторських служб, соціальних та інших служб. Вони повинні будуть десь вчитися й не кожен зможе поїхати на навчання до Києва. Тому Нацагентство пропонує закладам вищої освіти в регіонах співпрацю з організації навчання держслужбовців. В Кіровоградській області єдиний навчальний заклад, який може займатися такою роботою –ЦНТУ, оскільки ви маєте відповідну спеціальність (281 «Публічне управління та адміністрування» – прим.) та викладачів».

На думку ректора ЦНТУ, професора Михайла Черновола, обидва запропоновані проекти важливі та потрібні. Один з цих проектів має на меті залучення молоді до роботи у владних структурах та омолодження корпусу держслужбовців; інший проект направлений на підвищення рівня якості роботи держслужб. Тому університет відповідально ставиться до своєї участі в цих проектах, і готовий одразу включитися до роботи спільно з міжрегіональним управлінням Національного агентства України з питань державної служби у Полтавській та Кіровоградській областях.

Підготував Олександр Виноградов


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.