інформаційні заходи представництва єс в україні у світловодському політехнічному коледжі

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Інформаційні заходи Представництва ЄС в Україні у Світловодському політехнічному коледжі

Цього тижня, під час проведення у місті Світловодськ інформаційно-просвітницьких акцій Представництва Європейського Союзу в Україні, делегація Представництва ЄС в Україні завітала до політехнічного коледжу ЦНТУ, де було проведено гру для студентів на тему Європейського Союзу «Eurosession».

Представництво Європейського Союзу в Україні організовує по всій країні серію інформаційно-просвітницьких заходів, мета яких: пояснення важливості реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

Протягом свого візиту до Світловодську делегація Представництва Європейського Союзу в Україні провела 27 березня для студентів політехнічного коледжу ЦНТУ гру «Eurosession». Це гра, мета якої – підвищити рівень обізнаності молоді щодо Євросоюзу, країн-членів ЄС, їх визначних пам’яток, відомих діячів, творів культури, історичних подій, традицій тощо.

Крім цього, студенти та викладачі Світловодського політехнічного коледжу ЦНТУ відвідали презентацію «Пріоритети ЄС в Україні: програми, можливості та інформаційні ресурси Представництва ЄС в Україні», яка проходила в залі засідань Світловодської міської ради. Презентація була присвячена довгостроковим програмам та проектам в сфері бізнесу, освіти, культури та ін., в яких можуть брати участь також й громадяни України: COSME; Enterprise Europe Network; Horizon 2020; Creative Europe; Culture Bridges; Erasmus+; eTwinningPlus; EU StudyDays тощо.

За інформацією Світловодського політехнічного коледжу ЦНТУ


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.