про особливості навчання економістів в україні та в канаді. англійською

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Про особливості навчання економістів в Україні та в Канаді. Англійською

Відділ міжнародних зв’язків ЦНТУ разом із англомовними розмовними клубами факультету економіки та менеджменту та факультету обліку та фінансів провели на базі «Українсько-Канадського Центру» ЦНТУ зустріч зі старшокласниками шкіл обласного центру, в яких поглиблено вивчають англійську мову. Студенти та аспіранти університету розповіли школярам про особливості економічної освіти в Україні та Канаді.

Як повідомив один з активних учасників англомовного розмовного клубу факультету обліку та фінансів, доцент кафедри бухгалтерського обліку ЦНТУ Олександр Гай, основна мета цього заходу – спілкування наживо зі школярами обласного центру та знайомство школярів з економічними факультетами ЦНТУ. Оскільки передбачалось вести спілкування англійською, то запросили учнів школи №34, школи №25 та школи №14, в яких поглиблено вивчають англійську мову (таких шкіл у Кропивницькому більше, ніж три, тому організатори планують надалі проводити подібні зустрічі й для учнів інших шкіл).

Насамперед школярів привітав (звичайно, англійською) проректор із наукової роботи ЦНТУ, професор Олександр Левченко, який розповів гостям про можливості студентів нашого навчального закладу, у тому числі – в навчанні та стажуванні за кордоном.

Із доповідями виступили аспірантка кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності Анна Криворотенко; студентка четвертого курсу кафедри обліку та аудиту Карина Курмаз, магістрант кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності Ярослав Хоменко. Вони розказали школярам про особливості підготовки аудиторів та менеджерів в Канаді та Україні: скільки часу потрібно на навчання, якими навичками мають володіти фахівці, якою може бути робота таких спеціалістів; чим відрізняються системи менеджменту в Україні та Канаді, якими є особливості топ-менеджменту двох країн. Студенти жваво відповідали на додаткові питання школярів, а аспірантка Анна Криворотенко розповіла про власний досвід стажувань за кордоном.

Крім цього, викладачі ЦНТУ: доцент кафедри бухгалтерського обліку Олександр Гай і викладач кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності Інна Савіцька надали школярам інформацію щодо перспектив навчання, стажування та працевлаштування студентів економічних факультетів нашого університету.

Підготував Олександр Виноградов


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.