професор і магістрант цнту перемагають на чемпіонаті україни з дзюдо серед майстрів

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Професор і магістрант ЦНТУ перемагають на чемпіонаті України з дзюдо серед майстрів

Минулими вихідними в Дніпрі проходив V Відкритий чемпіонат України з дзюдо серед майстрів (ветеранів). В складі команди Кіровоградської області виступали представники ЦНТУ: професор кафедри ЕРМ Юрій Кулєшков та магістрант кафедри ЕМКД Рустам Рахманкулов. Обоє виграли змагання у своїх вікових та вагових категоріях, чим допомогли збірній Кіровоградщини посісти ІІ загальнокомандне місце.

Як повідомив професор кафедри експлуатації та ремонту машин ЦНТУ Юрій Кулєшков, в змаганнях взяли участь спортсмени з України, Білорусі, Грузії, країн Балтії, Молдови, навіть приїхали борці з Іспанії та Португалії. Збірна Кіровоградської області налічувала 22 ветерани боротьби дзюдо. 

Загалом представники Кіровоградщини вибороли чотири золоті медалі в чоловічій сітці чемпіонату. З них дві (тобто, 50%) – на рахунку професора та магістранта Центральноукраїнського національного технічного університету.

Юрій Кулєшков (виступав у категорії М7: вік 60-64 роки, вага до 74 кг) і Рустам Рахманкулов (виступав у категорії М1: вік 30-34 роки, вага до 66 кг) не зазнали протягом турніру жодної поразки.

Професор кафедри експлуатації та ремонту машин ЦНТУ Юрій Кулєшков на шляху до чемпіонського титулу переміг діючого чемпіона світу з самбо серед майстрів Віталія Южакова.

Магістрант кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності (випускник бакалавріату кафедри експлуатації та ремонту машин ЦНТУ) Рустам Рахманкулов чотири двобої виграв найвищою оцінкою «іппон».


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.