студент кафедри кбпз став призером міжнародної олімпіади з інформаційної безпеки

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


Студент кафедри КбПЗ став призером міжнародної олімпіади з інформаційної безпеки

Другий рік поспіль представник кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення ЦНТУ стає призером Міжнародної студентської олімпіади з інформаційної безпеки «Шляхи та механізми захисту інформаційного простору України від шкідливих інформаційно-психологічних впливів». Торік студент КбПЗ Євгеній Майоров виборов ІІ місце олімпіади, зараз студент кафедри Юрий Шовкопляс посів ІІІ місце.

В 2019 році V Міжнародна студентська олімпіад з інформаційної безпеки «Шляхи та механізми захисту інформаційного простору України від шкідливих інформаційно-психологічних впливів» проходила 4-5 квітня в Карпатському університеті імені Августина Волошина (Ужгород). Захід відбувався за підтримки Інституту спеціального зв'язку та захисту команд інформації КПІ імені І. Сікорського. В олімпіаді взяло участь більше 40 студентів, що представляли 13 закладів вищої освіти України, Казахстану та Польщі.

В індивідуальному заліку ІІІ місце олімпіади з інформаційної безпеки «Шляхи та механізми захисту інформаційного простору України від шкідливих інформаційно-психологічних впливів» посів студент групи КБ 17 кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення Юрий Шовкопляс (керівники: доцент Єлизавета Мелешко та доцент Микола Якименко).

За інформацією кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення ЦНТУ


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.