волейбольний турнір пам’яті миколи шевченка

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


Волейбольний турнір пам’яті Миколи Шевченка

Минулого тижня в спортивній залі Центральноукраїнського національного технічного університету проходив турнір із класичного волейболу, присвячений пам'яті колишнього голови Спортклубу нашого навчального закладу Миколи Івановича Шевченка (1946-2011). До вашої уваги відео-сюжет інформаційно-аналітичної програми Sport UI, в кому розповідається по ці змагання.

Вперше змагання з волейболу, присвячені пам’яті тренера та викладача Миколи Шевченка, було проведено в 2014 році за ініціативи вихованців та друзів Миколи Івановича. Відтоді щороку в квітні турніри із класичного волейболу пам’яті Миколи Шевченка проходять в спортивній залі університету, де Микола Іванович працював останні десятиліття свого життя.

Після закінчення факультету фізичного виховання Кіровоградського педагогічного інституту Микола Шевченко почав працювати в навчальних закладах нашого міста. З 1982 року і до останніх днів свого життя був викладачем фізичного виховання Кіровоградського інституту сільськогосподарського машинобудування / Кіровоградського національного технічного університету. У 1988-89 роках Микола Іванович завідував кафедрою фізичного виховання КІСМу, з 1989 року безперервно очолював спортивний клуб навчального закладу, був тренером студентської волейбольної команди. Спортивній громадськості Кіровоградщини Микола Шевченко також запам'ятався як арбітр, який обслуговував міські, обласні та всеукраїнські волейбольні змагання.

За цим посиланням можна переглянути сюжет про волейбольний турнір 2019 року у випуску авторської інформаційно-аналітичної програми Юрія Ілючека Sport UI.

«Микола Іванович був світлою, харизматичною людиною, – прокоментував старт турніру завкафедрою фізичного виховання ЦНТУ, доцент Володимир Ковальов. – Не тільки тому, що він надзвичайно любив волейбол і присвятив йому своє життя, як гравець команди майстрів, як тренер, як викладач. Найголовніше: він міг пояснювати через свою енергетику і його розуміли майже без слів. Іноді мені здавалось, із неможливого команда робила просто чудо.

Ми раді з того, що вшановуємо пам’ять Миколи Шевченка і вже вшосте проводимо цей турнір в залі університету, де Микола Іванович працював тривалі роки. Сьогодні в університеті свято волейболу, тому сумно, що його немає з нами на цьому святі».


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.