всеукраїнський конкурс повертається до рідної домівки

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


Всеукраїнський конкурс повертається до рідної домівки

18-19 квітня на базі Кропивницького інженерного коледжу ЦНТУ проходив V Всеукраїнський конкурс фахової майстерності з професії токар серед закладів вищої освіти, що ведуть підготовку молодших спеціалістів. В ювілейному конкурсі взяли участь 19 студентів навчальних закладів Херсона, Дніпра, Тернополя, Полтави, Кропивницького, Черкас, Дрогобича, Жовтих Вод, Смілої, Світловодська.

Цього року традицію проведення даного конкурсу було відновлено після дворічної перерви. Ще можна відзначити, що з попередніх чотирьох конкурсів фахової майстерності з професії токар 2012-16 років, три проходили в нашому місті на базі засновника цього Всеукраїнського конкурсу – Кропивницького інженерного коледжу ЦНТУ (тоді ще за назви закладу «Кіровоградський машинобудівний коледж КНТУ»). Одного разу конкурс відбувався в Черкаському політехнічному коледжі.

19 учасників цьогорічного Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії токар представляли 11 команд закладів вищої освіти Херсона, Дніпра, Тернополя, Полтави, Кропивницького, Черкас, Дрогобича, Жовтих Вод, Смілої, Світловодська.

Завдання конкурсу складалось з двох частин, теоретичної та практичної: комп'ютерного тестування (40 питань) та виготовлення деталі на універсальному токарно-гвинторізному верстаті, відповідно. Практична частина конкурсу транслювалась у он-лайн режимі в мережі Інтернет.

Крім цього, організатори конкурсу провели для учасників майстер-клас з 3D-моделювання та програмування обробки на верстаті з ЧПУ фірми HAAS; екскурсію навчальним закладом та ознайомили студентів з інших міст з історією нашого обласного центру та з сучасними машинобудівними підприємствами Кропивницького.

За результатами виконання завдань, в V Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності з професії токар серед закладів вищої освіти, що ведуть підготовку молодших спеціалістів, переміг студент Кропивницького інженерного коледжу ЦНТУ Денис Казарін. Друге місце посів представник Смілянського коледжу харчових технологій Руслан Бабич, третє місце – ще один студент КІК ЦНТУ Дмитро Некрашевич.

Нагадаємо, нещодавно Дмитро Некрашевич переміг на ІІ конкурсі Центральноукраїнського національного технічного університету з 3D-моделювання та 3D-друку.

Також репортаж про відкриття V Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії токар можна прочитати на Інформаційному порталі Кіровоградщини «Гречка» gre4ka.info.

За інформацією Кропивницького інженерного коледжу ЦНТУ


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.