напередодні ювілею науковця

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


Напередодні ювілею науковця

Другого травня виповнюється 80 років члену спеціалізованої вченої ради Д 23.073.01 Центральноукраїнського національного технічного університету, академіку Академії інженерних наук України, доктору технічних наук, професору Владиславу Івановичу Рубльову.

Владислав Рубльов народився в місті Душанбе, в 1961 році закінчив Таджикський сільськогосподарський інститут (здобув кваліфікацію інженера-механіка з механізації процесів сільськогосподарського виробництва).

Загальний стаж наукової діяльності Владислава Івановича Рубльова сягає майже 60 років! Його наукові рішення щодо забезпечення зносостійкості, довговічності, надійності та якості ґрунтообробної й посівної техніки, доїльного обладнання, очистки молока, кормодробарок і автомобілів Волзького автозаводу (м. Тольятті) неодноразово впроваджувались у виробництво. Результати наукових робіт Владислава Рубльова захищені авторськими свідоцтвами і патентами та викладені у 240 статтях, монографіях та 14-ти навчальних посібниках для підготовки фахівців.

Протягом 11 років Владислав Іванович Рубльов входить до складу спеціалізованої вченої ради Центральноукраїнського національного технічного університету Д 23.073.01 з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) технічних наук за спеціальністю 05.05.11 «Машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва».

За час роботи в спеціалізованій вченій раді Д 23.073.01 Владислав Іванович зарекомендував себе як висококласний фахівець і науковець галузі випробувань і контролю якості сільськогосподарської техніки, галузі удосконалення технологій її виготовлення і технічного сервісу, та напряму підготовки фахівців на рівні докторів і кандидатів технічних наук.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.