студент цнту посів призове місце всеукраїнської студентської олімпіади

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Студент ЦНТУ посів призове місце Всеукраїнської студентської олімпіади

Наприкінці минулого тижня в Луцькому національному технічному університеті проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Основи охорони праці», участь в якому взяло майже 130 студентів із 49 закладів вищої освіти України. Студент четвертого курсу кафедри сільськогосподарського машинобудування Центральноукраїнського національного технічного університету Андрій Лєщик виборов ІІІ місце олімпіади в заліку представників технічних університетів.

Олімпіада тривала два дні. В перший день учасники всеукраїнської олімпіади вирішували теоретичні питання (у вигляді електронного комп’ютерного тесту на 60 питань) відповідно до змісту нормативної дисципліни «Основи охорони праці», на другий день студенти розв’язували практичні завдання, побудовані на базі реальних кейсів з охорони праці. Студенти змагалися в різних групах, в залежності від рівня вивчення даної дисципліни в своєму навчальному закладі. Наприклад, до однієї групи входили представники закладів вищої освіти, в яких здійснюється підготовка фахівців за спеціалізацією «Охорона праці»; до іншої групи – студенти технічних університетів; до третьої групи – студенти педагогічних навчальних закладів тощо. Загалом учасників олімпіади розподілили на шість груп, в кожній з яких визначали по три призери.

Студент четвертого курсу кафедри сільськогосподарського машинобудування ЦНТУ Андрій Лєщик виборов ІІІ місце олімпіади в групі технічних університетів. За підготовку студента до участі в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Основи охорони праці» відповідав доцент кафедри сільськогосподарського машинобудування ЦНТУ Петро Лузан.

Колективне фото з сайту ЛНТУ

За інформацією кафедри СГМ ЦНТУ


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.