вітання до дня науки 2019

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


Вітання до Дня науки 2019

Напередодні Дня науки в Україні представники обласної влади Кіровоградщини та міської влади Кропивницького традиційно вітали працівників наукових установ та закладів освіти регіону з професійним святом. Минулого року такі урочистості проходили в ЦНТУ, цього року святкова церемонія відбулась в Центральноукраїнському державному педагогічному університеті ім. В. Винниченка.

«Розвиток сучасного світу неможливий без розвитку науки, – зазначив перший заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Коваленко. – Це стосується й нашої області, де понад 1000 науковців, – переважно, це працівники закладів вищої освіти, – розвивають науку в тих галузях, які є надважливими сьогодні. Це комунікації, це збереження життя й здоров’я, це захист навколишнього середовища, енергоефективність. Ці теми присутні в наукових розробках науковців нашої області».

Освітянський простір Кіровоградщини з кожним роком покращує свої місця в рейтингах, що свідчить про те, що освітянська та наукова спільноти рухаються у вірному напрямку, – зауважив голова Кіровоградської обласної ради Олександр Чорноіваненко.

Представники керівництва області відзначили цьогорічних лауреатів обласної премії молодим науковцям та стипендії обласної державної адміністрації і обласної ради для аспірантів та докторантів, які навчаються у вищих навчальних закладах Кіровоградської області. Серед переможців 2019 року двоє представників Центральноукраїнського національного технічного університету: старший науковий співробітник кафедри експлуатації і ремонту машин ЦНТУ Андрій Гриньків (лауреат обласної премії для молодих науковців) та аспірант кафедри експлуатації і ремонту машин Андрій Чернай (стипендіат обласної стипендії для аспірантів та докторантів).

Також науковців зі святом привітали секретар міської ради Кропивницького Андрій Табалов; начальник управління освіти, науки, молоду і спорту Кіровоградської ОДА Володимир Таборанський; віце-президент громадської організації «Будинок вчених Кіровоградщини» Ігор Скловський. З нагоди свята грамотами відзначено науковців Кіровоградщини, зокрема й представників Центральноукраїнського національного технічного університету: проректора ЦНТУ із наукової роботи, професора Олександра Левченка; завкафедрою вищої математики та фізики ЦНТУ Сергія Якименка; доцента кафедри сільськогосподарського машинобудування ЦНТУ Дмитра Петренка.

В своєму вітальному слові виконавчий директор Кіровоградської малої академії наук учнівської молоді Неля Мазур подякувала викладачам закладів вищої освіти обласного центру за самовіддану роботу в секціях МАНУМ, де навчаються сотні школярів-слухачів малої академії. Окремо Неля Мазур відзначила керівників секцій, чиї учні стали переможцями Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів Малої академії наук України. А одним із рекордсменів по кількості підготовлених переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту є науковий керівник секцій інформатики та технологій програмування обласної МАНУМ, доцент кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення ЦНТУ Олександр Дрєєв. Цього року четверо його вихованців вибороли перші місця Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів Малої академії наук України.

Співорганізатори урочистостей до Дня науки підготували для гостей та учасників святкового заходу концертну програму, участь в якій також взяла студентка першого курсу ЦНТУ Яніна Чересленко.

Фотоальбом урочистостей можна переглянути на сторінках університету у соціальних мережах.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.