оновлення переліку вакансій для студентів та випускників

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


Оновлення переліку вакансій для студентів та випускників

Минулого тижня в Центральноукраїнському національному технічному університеті проходив традиційний щорічний «Ярмарок вакансій». Поспілкуватися зі студентами навчального закладу завітали представники 23-х підприємств, установ чи організацій. «Ярмарок вакансій» працював у двох потокових аудиторіях, відповідно до технічного чи економічного профілю спеціальностей.

Відкриваючи захід, проректор ЦНТУ з наукової роботи, професор Олександр Левченко попросив студентів уважно слухати представників роботодавців та не боятися задавати багато питань, тому що для студентів дуже важливо якомога більше дізнатися про вимоги роботодавців до молодих спеціалістів. Крім цього, під час «Ярмарку вакансій» студенти отримують інформацію про наявні вакансії та особливості роботи на тому чи іншому підприємстві, при відмінності підприємств та організацій.

Представники підприємств та організацій мали можливість виступити перед аудиторією, розповісти про компанію, охарактеризувати від діяльності, запропонувати вакансії тимчасової або постійної роботи чи стажування. Чимало гостей «Ярмарку вакансій» – представники підприємств та організацій – є випускниками нашого навчального закладу. Як, наприклад, головний фахівець з підбору персоналу АТ «Ощадбанк» Анастасія Онофрійчук, випускниця ЦНТУ 2018 року.

«Ми завжди раді молодим спеціалістам, учорашнім студентам, – говорить Анастасія Онофрійчук, – тому що це – «палаючі» очі, це люди, які горять бажанням працювати. «Ощадбанк» готовий надати перше робоче місце, допомогти з додатковим навчанням. Насправді у нас працює дуже багато нещодавніх випускників навчальних закладів. У нас є своя «школа керівників», де ми навчаємо молодих спеціалістів на випадок кар’єрного зростання».

В роботі «Ярмарку вакансій» 2019 року взяли участь представники компаній: Кіровоградське РУ ПАТ КБ «Приватбанк»; Кіровоградське обласне управління АТ «Ощадбанк»; АТ «Райффайзен банк Аваль»; НВП ПАТ «Радій»; ТОВ НВФ «Кіт-Консалтинг»; ПрАТ «Металіт»; ТОВ «Агроресурс»; ТОВ «Ландтех»; «АПВТ «ФІРМА ЛАСКА»; ТОВ «Три Стар»; Кіровоградський міськрайонний центр зайнятості; ПрАТ «Кіровоградобленерго»; «М’ясокомбінат «Ятрань»; Управління східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області; ТОВ «Кіровоградський завод дозуючих автоматів»; ОКВП «Дніпро-Кіровоград»; ТОВ «Сільпо Фуд»; Кіровоградське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України; ІТ Develop Corp; ТОВ «Завод технологічного обладнання»; представництво в Україні AEM LTD KEYMAKR; рекламне агентство «Вуличне радіо» тощо.

Інформацію щодо вакансій та пропозицій підприємств та організацій можна отримати у відділі ЦНТУ щодо сприяння працевлаштуванню студентів і випускників (кабінет 107). Також цю інформацію буде розміщено на сторінці відділу сприяння працевлаштуванню студентів і випускників на сайті університету у розділі «Студенту/Працевлаштування».

Фотоальбом «Ярмарку вакансій» можна переглянути на сторінках університету у соціальних мережах.

Підготував Олександр Виноградов


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.