лауреати ювілейного конкурсу «гордість національного»

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


Лауреати ювілейного конкурсу «Гордість Національного»

Вчора, 30 травня на «Студентській» площі біля Центральноукраїнського національного технічного університету відбулось нагородження лауреатів традиційного щорічного конкурсу профспілкового комітету студентів ЦНТУ «Гордість Національного». Студенти шести факультетів отримали відзнаки за досягнення у науковій роботі, у творчому житті та спорті, за громадську та профспілкову діяльність. Також відзначили переможців конкурсу-огляду на кращу кімнату гуртожитку і студентів-артистів молодіжного клубу університету.

У своєму нинішньому форматі конкурс «Гордість Національного» в Центральноукраїнському національному технічному університеті проходить вже вп’яте (2014, 2016, 2017, 2018, 2019 рр.). Мета даної програми – заохотити студентів, які у позанавчальний час займаються наукою, творчістю, спортом, громадською діяльністю. Призові номінації конкурсу: «Наукова гордість», «Профспілкова гордість», «Громадський діяч», «Творча гордість» «Спортивна гордість» за кожним факультетом зокрема та по університету загалом. Зазвичай, нагородження лауреатів конкурсу «Гордість Національного» відбувається наприкінці травня на головній площі ЦНТУ.

Зі святковою подією студентів привітали проректор із наукової роботи ЦНТУ, професор Олександр Левченко та керівник Центру з виховної роботи університету Олег Бевз.

Голова Студпрофкому ЦНТУ Олег Бурлаков та Вікторія Демчик оголосили переможців конкурсу «Гордість Національного» 2018 року за факультетами.

Агротехнічний факультет

(Факультет сільськогосподарського машинобудування)

«Наукова гордість АТФ» – Володимир Грабчак (ПМ-15), Владислав Снісаренко (АГ-15);

«Профспілкова гордість АТФ» – Олександр Філіпов (АІ-18);

«Творча гордість АТФ» – Владислав Скляров (АГ-16-1);

«Спортивна гордість АТФ» – Юсіф Ейвазов (АГ-18-2);

«Гордість АТФ» – Катерина Осадча (ЕО-15).

Механіко-технологічний факультет

«Наукова гордість МТФ» – Олександр Прокопов (ПМ(ТМ)-17-3ск);

«Громадський діяч МТФ» – Максим Грішин (КІ-16);

«Профспілкова гордість МТФ» – Олександр Ткаченко (КБ-18);

«Творча гордість МТФ» – Богдан Завгородній (ПМ(МО)-16-3ск);

«Спортивна гордість МТФ» – Олексій Савченко (КІ-17);

«Гордість МТФ» – Орина Старкіна (КІ-15).

Факультет автоматики та енергетики

«Наукова гордість ФАЕ» – Данило Гахов (КМ-18);

«Профспілкова гордість ФАЕ» – Анастасія Дудченко (КМ-18);

«Творча гордість ФАЕ» – Ярослав Іщак (КМ-17);

«Спортивна гордість ФАЕ» – Андрій Бойко (КМ-18);

Факультет будівництва та транспорту

(Факультет проектування та експлуатації машин)

«Наукова гордість ФБТ» – Анатолій Ткач (МЗ-17-3ск);

«Громадський діяч ФБТ» – Владислав Носик (БІ-17);

«Профспілкова гордість ФБТ» – Аліна Шиндер (БІ-16);

«Спортивна гордість ФБТ» – Богдан Прозоров (БІ-17);

«Гордість ФБТ» – Тарас Грачов (АТ-16).

Факультет економіки та менеджменту

«Наукова гордість ФЕМ» – Ростислав Рєдрєєв (ПА-16);

«Громадський діяч ФЕМ» – Дмитро Бабак (АДМ-18м), Оксана Сівірян (УП-18-3ск);

«Профспілкова гордість ФЕМ» – Валерія Ковальова (ЕП-16);

«Творча гордість ФЕМ» – Катерина Бикова (МЕ-17);

«Спортивна гордість ФЕМ» – Рустам Рахманкулов (МЕ-19-3ск);

«Гордість ФЕМ» – Євген Шаповал (МЕ-18).

Факультет обліку та фінансів

«Наукова гордість ФОФ» – Карина Курмаз (ОА-15);

«Громадський діяч ФОФ» – Дмитро Шелюженко (ОО-18);

«Профспілкова гордість ФОФ» – Олександра Мороз (МЕВ-17);

«Творча гордість ФОФ» – Людмила Мартиненко (МК-18), Анна Назаренко (ОО-16);

«Спортивна гордість ФОФ» – Андрій Головко (ОО-18);

«Гордість ФОФ» – Анастасія Платонова (ОО-18).

Переможці університетського конкурсу «Гордість Національного» - 2019

«Наукова гордість ЦНТУ» – Юлія Агура (ФЕМ, МЕ-16), Анастасія Калашнікова (ФОФ, ОА-15);

«Громадський діяч ЦНТУ» – Олександр Кириченко (ФЕМ, УП-16);

«Профспілкова гордість ЦНТУ» – Оксана Грушанська (ФОФ, ФС-18м);

«Спортивна гордість ЦНТУ» – Кирило Рогач (ФАЕ, АК-18м);

«Гордість ЦНТУ» – Вікторія Демчик (ФЕМ, УП-15).

Переможці конкурсу-огляду Студпрофкому ЦНТУ на кращу кімнату в гуртожитку: Ольга Косенко (гуртожиток №1); Аліна Шиндер, Аліна Перебийніс (гуртожиток №2); Сніжана Бабанська, Ольга Шпильова, Аліна Лук’яненко (гуртожиток №4); Марія Степанова, Світлана Чечун (гуртожиток КІК ЦНТУ).

Також під час урочистостей були відзначені студенти-артисти молодіжного клубу ЦНТУ. У номінації «вокальні успіхи»: Людмила Мартиненко (ФОФ, МК-18) і Юлія Притиковська (ФЕМ, МЕ-17).

За акторську майстерність: Анастасія Калашнікова (ФОФ, ОА-15), Ярослав Іщак (ФАЕ, КМ-17), Вікторія Демчик (ФЕМ, УП-15).

За хореографічну майстерність: Анастасія Бідненко (ФОФ, ЕК-17), Вікторія Лапша (ФОФ, МК-17), Олександр Філіпов (АТФ, АІ-18).

За участь у вокально-інструментальному ансамблі університету: Богдан Підхлібний (МТФ, КІ-16-3ск), Данило Гахов (ФАЕ, КМ-18), Владислав Кострик (ФАЕ, КМ-18).

За гумористичні здібності: Аліна Левченко (ФЕМ, ІС-18), Євгеній Шелест (ФОФ, ЕК-17-3ск), Дмитро Казбеков (МТФ, КІ-16-3ск), Олександр Вітошко (МТФ, КІ-16-3ск).

За вокально-інструментальні успіхи та гумористичні здібності: Ганна Пупченко (ФЕМ, ІС-18), Софія Бєлік (ФОФ, МК-18), Богдан Завгородній (МТФ, ПМ(МО)-16-3ск), Вероніка Азмадієва (АТФ, АІ-18).

Повний фотозвіт церемонії нагородження переможців конкурсів можна переглянути на сторінках ЦНТУ у соціальних мережах.

За інформацією Студпрофкому ЦНТУ

Фото – Олександр Виноградов


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.