про тендерні закупівлі: студентам – від практика

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Про тендерні закупівлі: студентам – від практика

Цього тижня в ЦНТУ відбулась відкрита лекція на тему методики та особливостей роботи з електронною системою публічних закупівель ProZorro, яку студентам факультету економіки та менеджменту прочитала заступник із комерційних питань директора підприємства-об'єднання громадян «Кропивницьке учбово-виробниче підприємство Українського товариства глухих» Олена Коряк.

Пані Олена має великий досвід представництва свого підприємства в публічних закупівлях ще з часів, коли електронні тендери не були обов’язковими, а безпосередньо з системою ProZorro Олена Коряк почала працює відтоді, коли ця платформа використовувалась ще в пілотному режимі. Заступник із комерційних питань директора ПОГ «Кропивницьке УВП УТОГ» є аспіранткою ЦНТУ (тематика: публічні закупівлі з точку зору держави, з точки зору підприємств), отже з зацікавленістю відгукнулась на пропозицію декана факультету економіки та менеджменту Володимира Зайченка прочитати студентам ФЕМ лекцію про публічні закупівлі.

Як повідомила Олена Коряк, під час лекції вона продемонструвала студентам, як користуватися платформою ProZorro, як готувати тендерну документацію, як аналізувати учасників тендерів, замовників, самі закупівлі для того, щоб розуміти, наскільки можливо взяти участь в конкретному тендері і що для цього потрібно. Також за допомогою практичних прикладів було розглянуто, як проводяться аукціони в системі ProZorro, як перевіряється тендерна документація тощо. Студенти виконали декілька завдань з пошуку закупівель в режимі реального часу.

На думку Олени Коряк, набуття інформації про публічні закупівлі та систему ProZorro є корисним та цікавим не лише для студентів спеціалізації «Управління публічними закупівлями», а для усіх студентів-менеджерів.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.