із «літньою школою» у світ професій

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


Із «Літньою школою» у світ професій

3-го червня на базі Кропивницького інженерного коледжу Центральноукраїнського національного технічного університету розпочався VI сезон популярного просвітницького проекту «Літня школа». Протягом двох тижнів майже 30 учнів восьмих класів загальноосвітніх шкіл обласного центру знайомитимуться з особливостями професій, яким навчає інженерний коледж ЦНТУ.

«Літню школу» з самого початку було задумано як гуманітарно-соціальний проект, мета якого – допомогти школярам відкрити для себе світ професій, – пояснює директор Кропивницького інженерного коледжу ЦНТУ Микола Сторожук. Учні шкіл на два тижні начебто самі стають студентами коледжу і за допомогою спеціальних занять (які проводяться в ігровій, інтерактивній формі) знайомляться з однією із професій, які можна набути в інженерному коледжі. Крім цього гостям обов’язково розкажуть про сам навчальний заклад.

«Ви дізнаєтесь, що таке коледжі, яке їх місце в структурі освіти України, – звернувся до новобранців «Літньої школи» Микола Сторожук. – Ви побачите, що ця ланка сьогодні дуже конкурентна на ринку освіти. Випускники коледжів мають хороший старт кар’єри і, разом з тим, – мають знання, необхідні для продовження навчання в університеті. Наш коледж надає своїм студентам усі знання, необхідні для того, щоб опанувати професію, яку ви оберете. А для того, щоб діти не помились у виборі професії – ми організовуємо «Літні школи».

Як зазначає один з керівників проекту Кропивницького інженерного коледжу ЦНТУ «Літня школа» Наталія Козинська, мета цього заходу – не агітувати поступати до конкретного навчального закладу, а допомогти школярам визначитися із тим, ким вони хочуть стати у майбутньому. Допомогти через знайомство зі світом інженерних професій, світом економічних професій. Зокрема, учасники «Літньої школи» проводитимуть заняття в лабораторіях та майстернях, вивчатимуть, що таке машинобудування, що таке 3D-моделювання і 3D-друк, отримають уроки фінансової грамотності, уроки англійської мови тощо, спробують створювати програми для сучасного верстата з ЧПУ HAAS та інш.

Фотоальбом із церемонії відкриття VI сезону «Літньої школи» КІК ЦНТУ можна переглянути на сторінках університету в соціальних мережах.

Підготував Олександр Виноградов


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.