«знайдіть свої місце в житті і будьте успішними людьми»

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


«Знайдіть свої місце в житті і будьте успішними людьми»

В Центральноукраїнському національному технічному університеті вручили дипломи магістрів випускникам магістерських програм з терміном навчання два роки факультету обліку та фінансів, механіко-технологічного факультету, факультету будівництва та транспорту і агротехнічного факультету. В тексті міститься посилання на відео-сюжет каналу «UA: Кропивницький», присвячений врученню дипломів магістрам.

Окрім безпосередньо випускників-магістрів на церемонію «перегортання» нової сторінки їхньої книги життя завітали батьки учорашніх студентів, друзі, а також, звичайно, викладачі кафедр та співробітники деканатів.

Зі святковою промовою до випускників звернувся ректор Центральноукраїнського національного технічного університету, професор Михайло Черновол: «Я теж колись був студентом, і я розумію, що зараз у вас різні відчуття, різні настрої. Хтось радіє, що навчання в університеті закінчилось, хтось – сумує. Дехто пригадує все добре, що з ним трапилось під час навчання, дехто – згадує неприємні моменти: можливо, не з першого разу здав екзамен, або отримав від викладача не ту оцінку, на яку сподівався. Але, повірте моєму життєвому досвіду, пройде час і все погане забудеться, залишаться тільки добрі спогади. І кожен з вас потім буде казати: найкращі роки – це студентські роки. Роки навчання в університеті».

«Я бажаю вам стати успішними людьми, – звернувся до випускників Михайло Черновол. – Успіх може бути різним, і дуже часто людина сама визначає, досягла вона успіхів, чи ні. Дехто з вас стане успішним у бізнесі, хтось буде успішним в сімейному житті, дехто досягне успіху в політиці, дехто – в громадському житті. Університет – це не тільки аудиторії, лабораторії, викладачі, студенти, а ще й випускники. Ми – регіональний університет, ми не можемо порівнювати себе з університетами Києва, Харкова та інших великих міст, але ви можете побачити, що більшість успішних людей Кіровоградщини – це наші випускники. Сім народних депутатів України, шість голів Кіровоградської обласної державної адміністрації, чотири міські голови обласного центру, відомі підприємці та бізнесмени. Є.Бахмач, С.Березкін, О.Табалов, С.Тарасов, П.Штутман, О.Горбунов, А.Райкович – насправді таких випускників дуже багато, я навіть не зможу зараз всіх назвати… Цього року наш університет відзначає невеличкий ювілей: 90 років з моменту створення навчального закладу. З цієї нагоди ми надрукуємо друге видання збірки «Випускники ЦНТУ». Звичайно, ми не маємо можливості внести до збірки усіх випускників університету, їх декілька десятків тисяч. До збірки потраплять державні діячі, керівники підприємств, видатні вчені, військові тощо. Я би дуже хотів, щоб у третьому виданні збірки були ваші прізвища, а на стенді «Видатні випускники» на другому поверсі університету з’явились ваші фотографії. Вітаю вас з цим урочистим моментом. Бажаю, в першу чергу, здоров’я. Бажаю вам знайти своє місце: і перше робоче місце, і місце в житті. Дякую, що свого часу ви обрали для навчання наш університет!»

Влітку 2019 року дипломи магістрів отримало 119 випускників дворічних магістратур факультету обліку та фінансів, механіко-технологічного факультету, факультету будівництва та транспорту і агротехнічного факультету. П’ятеро закінчили навчання з відзнакою. Відповідно, разом з дипломом вони отримали подарунок-заохочення – значок ЦНТУ.

Прощаючись з учорашніми студентами, ректор університету, професор Михайло Черновол запросив випускників частіше повертатися до навчального закладу. Навіть просто з дружнім візитом. Але й не виключено, що дехто з випускників з часом надумає отримати в ЦНТУ другу освіту. «Людина має вчитися все своє життя, – говорить Михайло Черновол. – Не лише в Україні, загалом у світі великий відсоток випускників університетів потім працюють не за спеціальністю. Тому дуже часто люди декілька разів поступають до навчальних закладів та отримують декілька спеціальностей. В Україні планується зміни до законодавства, якими буде дозволено громадянам декілька разів поступати до навчальних закладів за рахунок держбюджету. Зараз ви завершили навчання, але ніколи не кажіть ніколи. Коли вам буде потрібна ще одна освіта – повертайтесь до ЦНТУ».

За цим посиланням ви можете переглянути відео-сюжет каналу «UA: Кропивницький», присвячений врученню дипломів випускникам магістратури.

Фотографії святкової церемонії можна переглянути в окремому альбомі на сторінках ЦНТУ в соціальних мережах.

Підготував Олександр Виноградов


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.