спартакіада освітян кіровоградщини

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


Спартакіада освітян Кіровоградщини

Сьогодні, 7 червня в спортивній залі Центральноукраїнського національного технічного університету розпочалась VIIІ спартакіада працівників освіти Кіровоградської області, що проходить в рамках ІІІ Всеукраїнської спартакіади серед працівників закладів та установ освіти.

В 2018-19 навчальному році освітяни Кіровоградської області досягли чималих успіхів, зазначив під час урочистого відкриття спартакіади начальник управління освіти, науки, молоду і спорту Кіровоградської ОДА Володимир Таборанський. Зокрема, наш регіон посів четверте місце рейтингу Кабміну в Україні на показниками якості й доступності освіти. 26 школярів Кіровоградщини здобули перемоги на заключних етапах всеукраїнських шкільних олімпіад. В конкурсах-захистах наукових робіт Малої академії наук України перемогли 25 представників Кіровоградської області, і це найкращий результат кіровоградських вихованців Малої академії наук за всю історію МАН. Володимир Таборнаський подякував освітянам за гарні результати роботи, та привітав із завершенням навчального року, зауваживши на тому, що спорт та активний спосіб життя є одними з найкращих видів відпочинку.

Учасників VIIІ спартакіади працівників освіти Кіровоградської області також привітали в. о. голови обласної організації профспілки освітян Сергій Петров; проректор з наукової роботи ЦНТУ, професор Олександр Левченко; начальник відділення Кіровоградського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Олександр Шевченко; завкафедрою фізичного виховання ЦНТУ, представник Національного олімпійського комітету України Володимир Ковальов; голова профкому ЦНТУ Олександр Мажейка.

Освітяни змагались в п’яти видах спортивної програми: волейбол, настільний теніс, дартс, шахи та шашки.

Більше фото можна переглянути на сторінках ЦНТУ в соціальних мережах.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.