бейсболісти «biotexcom-кнту» успішно виступили на турнірі європейського кубку в чехії

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


Бейсболісти «BioTexCom-КНТУ» успішно виступили на турнірі Європейського кубку в Чехії

Минулого тижня старша бейсбольна команда нашого міста «BioTexCom-КНТУ», в складі якої традиційно виступає чимало студентів та випускників Центральноукраїнського національного технічного університету, грала в європейському турнірі «Кубок С.Е.В.», що проходив в чеському місті Брно.

«Кубок С.Е.В.» (СЕВ: Confederation of European Baseball – Конфедерація бейсболу Європи) є другим за рангом бейсбольним клубним турніром Старого Світу після «Кубку чемпіонів». Змагання на «Кубок С.Е.В.» проводяться з 2016-го року. Всі чотири сезони представником України в даному турнірі є багаторазовий чемпіон нашої країни з бейсболу, старша команда міста Кропивницький «BioTexCom-КНТУ».

В розіграші «Кубку С.Е.В.» беруть участь вісім команд, розподілені на дві підгрупи. В сезоні 2019 українським бейсболістам за результатами жеребу випало грати в підгрупі «В» проти команд з Франції «Cougars» (Монтіньї), з Іспанії «Astros» (Валенсія), а також проти господарів змагань команди «Дракони» (Брно).

Кропивницькі бейсболісти розпочали турнір із вольової перемоги над французами 7:3. Наступного дня команда «BioTexCom-КНТУ» поступилась «Драконам» 0:10. Французи в свою чергу переграли «Astros» 6:1.

Для того, щоб пройти до півфіналу змагань «BioTexCom-КНТУ» в останньому турі потрібно було або вигравати в іспанців, або не програти з різницею в три й більше ігрових очок. На жаль, представники України поступилися валенсійцям 0:4, причому до передостанньої атаки суперника на табло тримався рахунок, вигідний українській команді, – 0:2.

За результатами матчів в підгрупі три команди: «BioTexCom-КНТУ», «Cougars» і «Astros» мали однакові показники перемог та поразок (один к двом), але за різницею ігрових очок в особистих зустрічах, завдяки перевазі усього-на-всього в 1 бал, друге місце підгрупи та путівку до півфіналу отримали французи.

З третього місця своєї підгрупи команда «BioTexCom-КНТУ» потрапила до сітки плей-офф, де розігрувались 5-8 місця турніру (остання, восьма команда «Кубку С.Е.В.» вилітає до нижчого за рангом «Кубку федерацій»).

В двобої проти хорватської команди «Vindija» (Вараждин) кропивницькі бейсболісти не залишили супернику жодного шансу – рахунок матчу 12:3. Таким чином, за тур до завершення змагань українська команда «BioTexCom-КНТУ» забезпечила собі, мінімум, шосте місце з восьми, чим гарантувала бейсбольному клубу від України участь в основній сітці «Кубку С.Е.В.» на 2020-й рік.

Головний тренер команди «BioTexCom-КНТУ» – доцент кафедри фізичного виховання ЦНТУ, ЗТУ Юрій Бойко.

Також в складі команди на турнірі «Кубок С.Е.В.» в Брно виступали поточні студенти Центральноукраїнського національного технічного університету: Костянтин Чухас, Олексій Савченко, Владислав Косенко, Андрій Бойко.

Фото з Facebook-сторінки

KG Baseball & Softball in Kropyvnytskyi City


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.