Спортивно-срібний калейдоскоп

25 червня 2019
Магістрант кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності ЦНТУ Рустам Рахманкулов виборов срібну нагороду чемпіонату України із бойового джиу-джитсу (Combat Ju-Jutsu). Нещодавно студент факультету автоматики та енергетики ЦНТУ Геннадій Тимофєєв посів ІІ місце на чемпіонаті Європи із гирьового спорту.

Чемпіонат України серед дорослих та юніорів із Combat Ju-Jutsu проходив 22-23 червня у місті Ірпінь Київської області. Рустам Рахманкулов брав участь в змаганнях у складі команди, що представляла спортивний клуб «Тайгер» (Кропивницький). Магістрант ЦНТУ на цьому турнірі виступав у ваговій категорії до 63 кг змагальної категорії «клоз-контакт». Протягом змагань Рустам Рахманкулов поступився лише одного разу, у додатковий час фінального двобою.

Чемпіонат України із Combat Ju-Jutsu серед спортсменів 18-36 років був відбірковим турніром до чемпіонату світу з Combat Ju-Jutsu, що має відбутися в жовтні 2019 року в Палаці спорту в Києві. Путівки до збірної команди України отримували фіналісти кожної вагової категорії, відповідно, Рустам Рахманкулов також виборов запрошення на чемпіонат світу з Combat Ju-Jutsu 2019 року.

************************

Студент факультету автоматики та енергетики ЦНТУ Геннадій Тимофєєв в складі збірної України (32 спортсмени) взяв участь в чемпіонаті Європи із гирьового спорту, який проходив у місті Штольберг (Німеччина). Загалом на змаганнях були представлені 23 країни.

У ваговій категорії до 78 кг Геннадій Тимофєєв (спортсмен КЗ «Кропивницька дитячо-юнацька спортивна школа №1», тренер Сергій Шевченко) випередив 10 суперників, посів другі місця в дисциплінах «ривок», «поштовх» та у підсумку виборов срібну медаль у двоборстві.

Два роки тому Геннадій Тимофєєв став лауреатом конкурсу «Гордість національного» в номінації «Спортивна гордість ЦНТУ».