цнту найкращий зво кіровоградщини у рейтингу webometrics

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


ЦНТУ найкращий ЗВО Кіровоградщини у рейтингу Webometrics

На початку серпня оприлюднене оновлення вебометричного рейтингу університетів світу станом на липень 2019 року. Центральноукраїнський національний технічний університет у порівнянні з попереднім, січневим рейтингом піднявся на 30 сходинок та посідає 83-те місце української частини рейтингу Webometrics, що є найкращим показником серед усіх закладів вищої освіти регіону.

Вебометричний рейтинг університетів світу: Webometrics ranking of world’s universities розраховується Лабораторією кіберметрики Національної дослідницької ради Іспанії (Consejo Superior de Investigaciones Científicas, CSIC). Рейтинг Webometrics оновлюється двічі на рік (в січні та в липні). Рейтинг Webometrics враховує діяльність та присутність закладів вищої освіти в мережі Інтернет. Наприклад, до уваги деруться такі критерії: електронні журнали, публікації в електронному форматі, електронні репозитарії, використання глобального інформаційного середовища для забезпечення якості освіти, наявність необхідної інформації на веб-сторінці ЗВО тощо.

Як повідомляє інформаційно-аналітичний портал «Вища освіта», до рейтингу Webometrics ranking of world’s universities в липні 2019 року потрапило них 320 закладів вищої освіти України.

Очолюють український сегмент рейтингу Сумський державний університет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна.

Центральноукраїнський національний технічний університет посідає 83-те місце рейтингу Webometrics в Україні.

За інформацією сайту webometrics.info


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.