студенти-новачки отримали залікові книжки

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Студенти-новачки отримали залікові книжки

У перший день нового навчального року на Студентській площі Центральноукраїнського національного технічного університету відбулись традиційні урочистості з нагоди посвяти в студенти першокурсників навчального закладу.

Вітаючи нових студентів, ректор ЦНТУ, професор Михайло Черновол, перш за все, подякував першокурсникам та їхнім батькам за вибір навчального закладу для здобуття вищої освіти. «Повірте моєму життєвому досвіду, ви зробили правильний вибір, – зазначив Михайло Черновол. – Випускниками нашого університету є шість голів Кіровоградської обласної адміністрації, міські голови, дев’ять народних депутатів України (у тому числі – двоє депутатів нового складу парламенту), власники і керівники найбільших промислових і аграрних підприємств регіону. Тобто, в нашому університеті навчались найбільш успішні люди Кіровоградщини. Я вам бажаю теж досягнути таких вершин».

За традицією Михайло Черновол побажав першокурсниками здоров’я, поклику до навчання та повноцінного студентського життя.

«Навчання – це не легка прогулянка, Так, інколи бути студентом – це весело, але, перш за все, навчання – це наполеглива праця, – зауважив ректор ЦНТУ. – На вас чекає висококваліфікований викладацький склад: 76% викладачів нашого університету – професори, доценти, доктори наук і кандидати наук. На вас чекають сучасні методики навчання та новітні комп’ютерні технології. Але жодного результату не буде без вашого бажання вчитися. Також в університеті на вас чекатиме студентське життя: вечірки, КВН, спорт, дружні зустрічі. Досвід доводить, що студентська дружба залишається з вами на все життя, тому я бажаю вам знайти нових друзів. В добру путь!».

Символічний «Ключ знань» ректор Центральноукраїнського національного технічного університету вручив студенту першого курсу ЦНТУ Дмитру Скульському.

Педагогічний колектив та студентів ЦНТУ з початком нового навчального року привітав голова Кіровоградської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Сергій Петров.

«Сьогодні, дійсно, розпочинається нова сторінка вашого життя, – сказав першокурсникам Сергій Петров. – В університеті закладається фундамент вашого майбутнього життя, як ви спрацюєте в ці роки, такий й отримаєте результат. Як ви буде навчатися, з якими здобутками закінчите університет, як складеться ваше подальше життя, залежить, в першу чергу, від вас самих. Пам’ятайте про це».

Студенти зі стажем: в.о. голови Студпрофкому ЦНТУ Євген Шаповал і голова Студради університету Олександр Кириченко вручили символічні залікову книжку та студентський квиток студенткам першого курсу Анжеліці Марченко й Дар’ї Скрипник, після чого група студентів першого курсу університету урочисто склала від імені усіх студентів-новачків обітницю «Клятва першокурсника».

На завершення урочистостей студенти молодіжного клубу Центральноукраїнського національного технічного університету виконали гімн навчального закладу. Свій перший день навчального року студенти-першокурсники продовжили у навчальних аудиторіях, де вони познайомилися із представниками своїх деканатів та отримали залікові книжки.

Фотоальбом урочистостей посвяти першокурсників у студенти ЦНТУ можна переглянути на сторінках університету в соціальних мережах.

Підготував Олександр Виноградов


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.