про сервісні центри мвс: як отримати документи або влаштуватися на роботу

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Про сервісні центри МВС: як отримати документи або влаштуватися на роботу

Другого жовтня до ЦНТУ завітали заступник керівника Регіонального сервісного центру МВС в Кіровоградській області Оксана Брижицька та начальник Територіального сервісного центру № 3541 Костянтин Роздобудько. Представники сервісної служби МВС розповіли студентам та викладачам про послуги, які можна отримати через сервісні центри, а також про умови працевлаштування в сервісних центрах МВС.

Представляючи гостей аудиторії, проректор ЦНТУ, професор Олександр Левченко зауважив на тому, що й Оксана Брижицька, й Костянтин Роздобудько є випускниками нашого навчального закладу, отже студенти можуть розглядати сервісний центр МВС не лише як установу, де вони просто отримуватимуть документи, а ще й як потенційного роботодавця.

Представники Регіонального та Територіального сервісного центру МВС в Кіровоградській області розповіли про роботу сервісної служби після реформування. Про послуги, які надаються громадянам в сервісних службах: реєстрація транспортних засобів, видача водійських посвідчень, виготовлення персональних номерних знаків, перереєстрація посвідчень, видача довідок тощо; про електронну чергу та електронний кабінет водія та інше.

Як повідомила Оксана Брижицька, сервісні центри регулярно набирають нових працівників. По-перше, потрібно мати освіту не нижче ступеня бакалавра і пройти навчання-стажування. Термін стажування – один місяць. Під час стажування претенденти навчаються, набувачі необхідні теоретичні та практичні навички. Після стажування складається іспит, в разі успішного складання екзаменів випускники стажування отримують сертифікат. У подальшому наявність відповідного сертифікату надає право першочерговості при прийнятті на роботу до Сервісних центрів МВС. За словами Оксани Брижицької, з попередніх наборів стажувань у кількості 35 осіб, склали іспит й отримали сертифікат 20-ть, усі вони вже працевлаштовані в сервісних центрах.

На стажування запрошують випускників бакалаврату автомобілебудівних, агроінженерних, економічних спеціальностей. Проте, будуть раді бачити й випускників інших спеціальностей. Головне – мотивація молодої людини навчатися й працювати. 


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.