студенти кнту – стипендіати кіровоградської ода

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Студенти КНТУ – стипендіати Кіровоградської ОДА

Обласна комісія з призначення стипендій студентам та курсантам вищих навчальних закладів Кіровоградської області за підсумками літньої сесії 2016 року визначила цьогорічних переможців. Усього комісія призначила сім стипендій із десяти пропозицій, і серед цих семи стипендіатів майже половина – представники КНТУ.

Як повідомляється на сайті Кіровоградської Облдержадміністрації, комісія розглядала кандидатури претендентів у двох групах: студенти вищих навчальних закладів та студенти коледжів і технікумів. Критерії відбору переможців: високі рейтингові показники у навчанні, участь у фахових конкурсах та (або) у науковій діяльності, активна участь претендентів у громадській роботі.

За підсумками голосування, перше місце конкурсу серед студентів ВНЗ посіла студентка Кіровоградського національного технічного університету Тетяна Кашатіна (26 балів, факультет сільськогосподарського машинобудування, напрям підготовки «Агрономія»); друге місце – студентка Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка Ірина Куценко (25 балів) та третє місце – студентка КНТУ Інна Жилова (22 бали, факультет проектування та експлуатації машин, напрям підготовки «Відновлення та підвищення зносостійкості деталей і конструкцій»).

Крім цього, серед семи стипендіатів цього року також опинився студент КНТУ Артем Кадомець (16 балів, факультет економіки та менеджменту, напрям підготовки «Управління персоналом і економіка праці»).

По другій групі претендентів на обласну стипендію третє залікове місце конкурсу виборола студентка кіровоградського машинобудівного коледжу Кіровоградського національного технічного університету Ольга Шевченко.

Фото з сайту Кіровоградської ОДА


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.