студент цнту – призер чемпіонату світу!

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


Студент ЦНТУ – призер чемпіонату світу!

Магістрант кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності Центральноукраїнського національного технічного університету Рустам Рахманкулов завоював бронзову медаль на IX чемпіонаті світу з бойового Дзю-Дзюцу (Combat Ju-Jutsu), який проходив в Києві 19-го жовтня.

Як раніше повідомлялось на сайті ЦНТУ, Рустам Рахманкулов виборов путівку на чемпіонат світу з Combat Ju-Jutsu під час чемпіонату України серед дорослих та юніорів (22-23 червня, Ірпінь, Київська область). На тих змаганнях магістрант ЦНТУ виборов срібну медаль, а путівки на чемпіонат світу отримували усі фіналісти кожної вагової категорії.

Для довідки: бойове дзю-дзюцу – комплексна система підготовки силових структур багатьох країн світу, що виникла в арміях США та Великобританії як спеціалізована система для загонів спецпризначення. Крім цього, Combat Ju-Jutsu розвивається як повноконтактний, динамічний та видовищний вид спорту, близький по динаміці та принципам до реального бою.

У Києві на чемпіонаті світу з Combat Ju-Jutsu Рустам Рахманкулов, студент ЦНТУ і громадянин Туркменістану, представляв спортивний клуб міста Кропивницького «Тайгер» (загалом на цих змаганнях виступало троє вихованців СК «Тайгер»). Він боровся в ваговій категорії до 57 кг, найбільш масовій ваговій категорії турніру, яка зібрала більше трьох десятків учасників.

Рустам Рахманкулов виграв чотири поспіль двобої та вийшов до півфіналу вагової категорії. У півфіналі арбітри присудили перемогу супернику студента ЦНТУ, проте в матчі за третє місце Рустам Рахманкулов переміг борця з Казахстану та виборов бронзову медаль чемпіонату світу.

Рустам Рахманкулов висловлює слова вдячності своїм тренерам СК «Тайгер»: В’ячеславу Шульзі, Роману Майничу, Олегу Макущенко, а також викладачам ЦНТУ Володимиру Савченко, Ігорю Шепеленко, Володимиру Зайченко, які допомагали готуватися до чемпіонату світу, підтримували, надихали боротися та уболівали за вдалий виступ спортсмена.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.