Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English

Триває спартакіада студентів ЦНТУ

Добігла «екватору» традиційна спартакіада Центральноукраїнського національного технічного університету серед студентських команд факультетів, яка проходить на базі кафедри фізичного виховання і Спортивного клубу ЦНТУ. Студенти завершили змагання в трьох видах спорту: шашки, шахи, баскетбол 3х3. Залишилось визначити переможців в таких видах програми, як настільний теніс, волейбол, футзал.

Змагання з шашок виграла команда агротехнічного факультету, яка набрала 14 очок з 15-ти можливих у п’яти партіях. Друге місце посіла команда факультету автоматики та енергетики (8 очок), третє – команда факультету обліку та фінансів (7 ½ очок).

Склад команди агротехнічного факультету (шашки): В.Демяненко, В.Марченко, Ю.Піскарьова, А.Пасічник.

Склад команди факультету автоматики та енергетики (шашки): Д.Шимко, О.Пархомовський, А.Дудченко.

Склад команди факультету обліку та фінансів (шашки): Луньов, Бока, С.Цуркан.

***

Турнір з шахів виграла команда факультету автоматики та енергетики (11 очок), друге місце у команди агротехнічного факультету (9 ½ очок), третє – у команди факультету економіки та менеджменту (8 очок).

Склад команди факультету автоматики та енергетики (шахи): Д.Шимко, О.Пархомовський, А.Дудченко.

Склад команди агротехнічного факультету (шахи): О.Клюшта, А.Гвардіонов, Ю.Піскарьова, В.Колісник.

Склад команди факультету економіки та менеджменту (шахи): В.Проквас, Є.Шаповал, А.Несенко, С.Сирота.

***

Баскетбольні змагання університетської спартакіади виграла збірна команда механіко-технологічного факультету (на фото), ІІ місце турніру в активі команди агротехнічного факультету, ІІІ місце посіла команда факультету будівництва та транспорту.

Чемпіони ЦНТУ з баскетболу 3х3 спартакіади 2019-20 навчального року, команда механіко-технологічного факультету: Дмитро Родін, Дмитро Пархоменко, Ярослав Білан, Богдан Мілончиков.

Склад команди агротехнічного факультету (баскетбол): Єгор Мигаленко, Михайло Граур, Денис Стригун, Єгор Любченко, Ігор Гайченя.

Склад команди факультету будівництва та транспорту (баскетбол): Максим Литовка, Яків Слуцький, Влад Носик, Тахир Ягупов.

***

Наступні види змагальної програми спартакіади університету серед студентських команд факультетів: настільний теніс (30-31 жовтня), волейбол (4-7 листопада), футзал (11-15 листопада).