міжнародна науково-практична інтернет-конференція

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


Міжнародна науково-практична інтернет-конференція

25 жовтня на базі кафедри фінансів, банківської справи та страхування ЦНТУ відбулась друга Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Фінансово-кредитний механізм розвитку економіки та соціальної сфери».

Науковці, фахівці-практики, працівники державного управління з України, Республіки Білорусь, Польщі, Литви, Молдови мали добру нагоду обмінятись досвідом, новими напрацюваннями, відкриттями, обговорити злободенні питання розвитку державних та територіальних фінансів, зміцнення фінансової стабільності підприємств, особливостей становлення фінансового ринку, банківської діяльності, страхового захисту, пенсійного забезпечення та ін.

Із вступним словом до учасників, гостей та організаторів конференції звернувся Голова оргкомітету доктор економічних наук, професор Олександр Левченко, який підкреслив важливість проведення заходу, наголосив на актуальності тематики конференції, особливо питань запровадження новітніх технологій у фінансах, та побажав усім плідної роботи, цікавих та корисних дискусій.

Декан факультету обліку та фінансів доктор економічних наук, професор Наталія Шалімова у вітальному слові висловила подяку співорганізаторам, програмному та організаційному комітетам за клопітку та наполегливу працю при підготовці конференції, наголосила на необхідності співпраці університету з підприємствами, фінансовими установами, закордонними закладами вищої освіти, педагогами та школярами.

Завідувач кафедри фінансів банківської справи та страхування професор Галина Пальчевич відзначила, що контент нинішньої конференції безпосередньо пов’язаний із сучасними трендами у розвитку фінансів, банківської справи та страхування, новітніми процесами у фінансовому секторі світового господарства.

Професор кафедри фінансів банківської справи та страхування доктор економічних наук, професор Володимир Сибірцев виступив з цікавою доповіддю, присвяченою фінансовій грамотності населення.

З особливим інтересом були сприйняті доповіді провідних фахівців у сфері фінансів і кредиту нашого регіону: Наталії Сімонян, начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області; Олени Берегової, директора філії в м. Кропивницький ПрАТ акціонерна страхова компанія "ІНГО Україна"; Олега Заська, директора ТОВ «Компанія з управління активами «Агро Система»; Олени Кузьменко, заступника Голови Первозванівської ОТГ Кіровоградської області; Юлії Тимофієвої, начальника управління організації роздрібних продаж КОД АТ «Укргазбанк»; Андрія Суржика, начальника відділення АТ «Укргазбанк», м. Кропивницький.
За результатами роботи конференції учасники затвердили відповідні рекомендації.
Організаційний комітет дякує учасникам та гостям конференції за цікаві доповіді, активні дискусії, ділову і водночас приємну атмосферу спілкування та конструктивного діалогу.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.