леонід фільштейн – почесний громадянин міста!

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Леонід Фільштейн – Почесний громадянин міста!

Минулої суботи, під час урочистостей з нагоди святкування 262 річниці міста Кропивницький, представнику КНТУ, професору кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності Леоніду Михайловичу Фільштейну було вручено найвищу відзнаку нашого обласного центру – знак Почесного громадянина міста.

Ще влітку колектив Кіровоградського національного технічного університету виступив із клопотанням про присудження цього року звання «Почесний громадянин» професору кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності (колишня кафедра «Економіки праці та менеджменту»), доктору економічних наук Леоніду Михайловичу Фільштейну, відомому вченому, педагогу, одній із ключових постатей економічної науки нашого регіону, людині, яка доклала зусиль для організації в університеті економічних кафедр, економічних факультетів, завдяки чому наш навчальний заклад вже десятки років має можливість готувати фахівців економічних спеціальностей. Клопотання колективу КНТУ було підтримано членами комісії з питань почесних звань та нагород виконавчого комітету Кіровоградської міської ради, та потім ухвалено депутатами Кіровоградської міської ради.

17-го вересня на площі біля міськвиконкому проходили урочистості до Дня міста, під час яких міський голова Кропивницького Андрій Райкович (двічі випускник КНТУ) вручив Леоніду Фільштейну відзнаку Почесного громадянина. Як зазначив Андрій Райкович, який також є Почесним громадянином міста, він безмежно щасливий тим, що доля надала йому честь вручити найвищу нагороду міста своєму вчителю. У відповідь Леонід Михайлович подякував громаді, депутатам та керівника міста за високу оцінку його праці.

Першими професора Леоніда Фільштейна привітали колеги по кафедрі економіки, менеджменту та комерційної діяльності та студенти кафедри.

Нагадаємо, що на початку червня університет відзначав 90-річчя Леоніда Михайловича Фільштейна.

Відтепер у Кіровоградському національному технічному університеті працює двоє Почесних громадян міста: Леонід Фільштейн (2016 рік) і ректор КНТУ, професор Михайло Черновол (2009 рік).


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.