можливо, ви колись мріяли про службу в поліції?

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Можливо, ви колись мріяли про службу в поліції?

Представники Кіровоградського обласного управління та Кропивницького міського відділу Національної поліції України ініціювали зустріч зі студентами Центральноукраїнського національного технічного університету, в ході якої розповіли про переваги служби в поліції та про умови набору до лав Національної поліції.

Як зазначив на початку заходу перший проректор ЦНТУ Володимир Кропівний, навчальний заклад регулярно проводить зустрічі студентів із роботодавцями. Якраз в рамках такого проекту до університету завітали представники Національної поліції України: старший інспектор відділу комплектування Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області, майор поліції Дмитро Напрюшкін та старший інспектор сектору кадрового забезпечення Кропивницького відділу поліції, майор поліції Ірина Мандоліна.

Гості розповіли про типи посад в Національній поліції та умови працевлаштування на ці посади. По-перше, на кожну вакантну посаду оголошується відкритий конкурс, участь в якому може взяти будь-який громадянин, який відповідає вимогам даної посади.

Для групи посад молодшого офіцерського складу, таких як поліцейські ізолятора тимчасового тримання; поліцейські сектору реагування патрульної поліції тощо достатньо повної загальної середньої освіти.

Для групи посад молодшого офіцерського складу: оперуповноважені; дільничні офіцери поліції тощо потрібна вища освіта. Лише для посади слідчого вимагається наявність вищої освіти за спеціальністю «Правознавство».

Зараз в обласній поліції саме тривають конкурси на заміщення посад оперуповноважених, слідчих, дільничних офіцерів поліції, офіцерів патрульної поліції, поліцейських ізолятору тимчасового тримання на інш.

Претенденти на службу в лавах Національної поліції проходять декілька етапів відбору: комп’ютерне тестування, медичне обстеження, перевірка рівня фізичної підготовки, психологічне тестування, спеціальна перевірка, співбесіда із конкурсної комісією. Для новачків служби передбачена спеціальна підготовка в навчальних закладах системи МВС.

Також гості розповіли про умови матеріального забезпечення та заохочення служби в поліції.

Студенти, які зацікавилися пропозиціями служити в поліції, можуть звернутися до управління кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області. Перелік вакансій міститься на сайті ГУНП в Кіровоградській області.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.