webometrics-2020-січень: цнту в першій сотні українського сегменту рейтингу

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


Webometrics-2020-січень: ЦНТУ в першій сотні українського сегменту рейтингу

Портал webometrics.info опублікував оновлений вебометричний рейтинг університетів світу, який розраховує Лабораторія кіберметрики Національної дослідницької ради Іспанії. Відповідно до рейтингу за січень 2020 року, Центральноукраїнський національний технічний університет посідає 92-те місце проміж 318 українських закладів освіти рейтингу Webometrics, що є найкращим показником ЗВО Кіровоградщини.

Webometrics ranking of world’s universities враховує діяльність та присутність закладів вищої освіти в мережі Інтернет: електронні журнали, публікації в електронному форматі, електронні репозитарії, використання інформаційних ресурсів для забезпечення якості освіти (у тому числі, навчальні матеріали для дистанційної освіти), наявність необхідної інформації на веб-сторінці ЗВО та інше. Вебометричний рейтинг університетів світу: оновлюється двічі на рік, в липні та в січні.

Очолюють український сегмент Webometrics ranking of world’s universities за січень 2020 року Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут України імені Ігоря Сікорського» та Сумський державний університет.

Центральноукраїнський національний технічний університет посідає 92-ге місце рейтингу серед ЗВО України (торік в аналогічному рейтингу ЦНТУ знаходився на 112-му місці, але в липні 2019 року наш навчальний заклад посідав 83-й рядок рейтингу).

За інформацією сайту webometrics.info


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.