перевірка знань з охорони праці та безпеки життєдіяльності

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


Перевірка знань з охорони праці та безпеки життєдіяльності

На початку березня в Центральноукраїнському національному технічному університеті для деканів, завідуючих кафедрами та керівників структурних підрозділів навчального закладу було організовано планове навчання на тему охорони праці та безпеки життєдіяльності. По завершенні навчання керівники факультетів, кафедр, підрозділів складали контрольні тестові завдання.

Навчання та перевірка знань з питань з охорони праці та безпеки життєдіяльності в університеті проводиться кожні три роки. На початку весняного семестру першими проходили навчання та складали іспит: проректор з наукової роботи та проректор з адміністративно-господарської роботи; декани факультетів, заступники деканів з навчальної роботи; завідуючі кафедр; завідуючі лабораторіями та (або) старші лаборанти; головні спеціалісти, начальникам відділів та інші керівники структурних підрозділів.

На тестуванні 4-го березня був присутній завідувач сектору профілактики страхових випадків Кропивницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Кіровоградській області Сергій Гайдеров.

Перевірка знань проходила у вигляді комп’ютерних тестів. Учасники тестування повинні були відповідати згідно електронному білету, який містив 5 питань. Питання на тему законодавчо-нормативної бази та функціональних або посадових обов’язків працівників в напрямку охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Протягом березня перевірку знань з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності також мають пройти всі викладачі Центральноукраїнського національного технічного університету.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.