кнту та день міста-2016

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


КНТУ та День міста-2016

Протягом суботи, 17-го вересня, викладачі та студенти Кіровоградського національного технічного університету брали участь у святкових заходах з нагоди Дня міста.

Як вже повідомлялось, викладачі та студенти кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності завітали на площу біля міськвиконкому, щоб підтримати та привітати свого колегу професора Леоніда Фільштейна, якому міський голова Кропивницького Андрій Райкович вручив відзнаку Почесного громадянина міста.

До речі, серед почесних гостей, що завітали на офіційну церемонію привітати мешканців та гостей обласного центру зі святом було чимало випускників КНТУ. Зокрема, це народні депутати Олександр Горбунов і Станіслав Березкін; голова Кіровоградської ОДА Сергій Кузьменко тощо.

Святкові заходи продовжилися на центральній пішохідній вулиці Кропивницького було облаштовано тематичні квартали «Історичний», «Професійний», «Виставковий», «Студентський», «Квартал муз». На «Студентському» кварталі були представлені різноманітні навчальні заклади міста, у тому числі, машинобудівний коледж КНТУ та, звичайно, Кіровоградський національний технічний університет.

Роботу змістовної та цікавої агітаційно-інформаційної виставки про університет забезпечили представники Центру довузівської підготовки, Центру із виховної роботи, Центру дистанційної освіти, кафедри металорізальних верстатів та систем, кафедри технології машинобудування, кафедри фізичного виховання, Відділу міжнародних зв’язків КНТУ, кафедри експлуатації та ремонту машин, Студклубу художньої самодіяльності, адміністративно-господарської частини тощо.

Під час експозиції були продемонстровані різноманітні інформаційні матеріали, що розказують про діяльність КНТУ, агітаційні буклети, спортивні нагороди, свого часу завойовані студентами університету; експонати музею КНТУ, які виготовлені викладачами навчального закладу (зокрема, лицарські обладунки). Величезним інтересом відвідувачів, особливо юнаків, користувалися власний 3D-принтер кафедри металорізальних верстатів та систем і роботизовані гаджети кафедри технології машинобудування.

 Фотозвіт участі представників КНТУ у заходах до Дня міста можна переглянути на сторінках університету у соціальних мережах.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.