цнту покращив власні позиції у рейтингу українських зво за показниками scopus

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


ЦНТУ покращив власні позиції у рейтингу українських ЗВО за показниками Scopus

Восьмого квітня портал Освіта.ua опублікував оновлення щорічного рейтингу українських закладів вищої освіти за показниками наукометричної бази даних SciVerseScopus: кількість публікацій, кількість цитувань та індекс Гірша.Центральноукраїнський національний технічний університет піднявся у рейтингу одразу на 12 позицій, й тепер посідає 121 місце рейтингу.

Як повідомляють автори рейтингу2020 року, результати базуються на показниках бази даних Scopus, що є інструментом для відстеження цитованості наукових статей, які публікуються навчальним закладом або його співробітниками.

Для довідки: «Scopus» – бібліографічна і реферативна база даних, а також інструмент для відстеження цитованості статей, опублікованих в наукових виданнях. База даних індексує більше 20 000 наукових видань з технічних, медичних та гуманітарних наук. Також, до бази даних потрапляють публікації наукових журналів, матеріали конференцій та книжкових видань. Дані «Scopus», окрім іншого, використовуються при складанні рейтингів провідних університетів світу, таких як TimesHigherEducation або QS WorldUniversityRankings.

Повністю рейтинг українських університетів за показниками бази даних Scopus станом на квітень 2020 року наведено на сайті Освіта.ua.

Станом на квітень 2020 року до бази даних Scopus включено 177 закладів вищої освіти України. У рейтинговій таблиці ЗВОрозташовані за індексом Гірша. З цієї причини ЦНТУ у рейтингу знаходиться нижче за ЦДПУ, хоча має більше публікацій у виданнях бази Scopus: 173 проти 126. Публікації науковців ЦДПУ отримали 288 цитувань проти 284 цитувань науковців ЦНТУ.

Для довідки: Індекс Гірша дорівнює N якщо науковець чи наукова установа опублікувала N наукових статей, кожна з яких була процитована щонайменше N разів, а решта ж статей були процитовані менше, ніж N разів.

Відповідно рейтингу 2020 року, найвищий індекс Гірша серед університетів України мають Київський національний університет ім. Шевченка, Харківський національний університет ім.Каразіна та Львівський національний університет імені Івана Франка.

За інформацією сайту Освіта.ua


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.