два нових навчальних посібника від науковців кафедри економіки та підприємництва цнту

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


Два нових навчальних посібника від науковців кафедри економіки та підприємництва ЦНТУ

Цього тижня у видавництві «КОД»обласного центру вийшли друком два навчальних посібника, підготовлених колективами викладачівкафедри економіки та підприємництва Центральноукраїнського національного технічного університету. Роботу над навчальними посібниками було завершено вже під час карантину.

Навчальний посібник-практикум «Економіка та організація торговельних підприємств…» рекомендовано до друку Вченою радою Центральноукраїнського національного технічного університету на засіданні ради 2-го березня 2020 року. Науковим редактором посібника є завкафедрою економіки та підприємництва ЦНТУ, доктор економічних наук, професорМарина Семикіна.

Навчальний посібник «Економіка праці та соціально-трудові відносини: практикум» містить методичні рекомендації, тести, приклади розв’язання типових задач з основних тем курсу «Економіка та організація торговельних підприємств». Авторами розкрито основні методичні підходи до аналізу та управління товарооборотом, товарними запасами, товарним забезпеченням, витратами, доходами, прибутком торговельного підприємства тощо.

Книга буде корисною для студентів економічних спеціальностей, викладачів, а також менеджерів та фахівців торговельних підприємств.

Над розробкою посібника-практикуму працювали д.е.н., проф. М.В.Семикіна;к.е.н., доц. Л.Д.Запірченко;С.С.Матієнко;к.е.н., доц. М.В.Бугаєва;к.е.н. В.О.Кабай;к.е.н. С.С.Нісфоян; аспірант К.С.Денисенко.

Навчальний посібник «Економіка праці та соціально-трудові відносини: практикум» містить методичні рекомендації, тести, приклади розв’язання задач з основних тем курсу економіки праці та соціально-трудових відносин. Науковий редактор книги також доктор економічних наук, професорМарина Семикіна.

Авторський колектив посібника «Економіка праці та соціально-трудові відносини: практикум»: М.В.Семикіна;М.В.Бугаева;Л.Д.Запірченко;А.А.Орлова;А.В.Семикіна;А.В.Мельнік. Даний посібник буде корисним для студентів та аспірантів економічних спеціальностей, викладачів, а також менеджерів, фахівців з економіки та підприємництва, яких цікавлять прикладні аспекти економіки праці та соціально-трудових відносин.

Створювати макети книг авторам допомагали доценткафедри О.С. Чумаченко, співробітниця кафедри О.В.Онищук та аспірант А.В.Мельнік.

За інформацією кафедри економіки та підприємництва ЦНТУ


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.