викладач цнту – лауреат обласної премії і ступеня молодим науковцям

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


Викладач ЦНТУ – лауреат обласної премії І ступеня молодим науковцям

За підсумками засідання обласної комісії з питань підтримки молодих науковців, яке проходило вчора, 3 червня, призначено премії та стипендії молодим науковцям та аспірантам закладів вищої освіти регіону. Першу премію Кіровоградської ОДА та Кіровоградської обласної ради виборола старший викладач кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності Центральноукраїнського національного технічного університету, к.е.н. Ілона Царенко.

Як повідомляє сайт Кіровоградської ОДА, премії обласної державної адміністрації та обласної ради присуджуються молодим науковцям, які працюють в установах, закладах, організаціях чи підприємствах Кіровоградщини, мають вчений ступінь або вчене звання, зробили особистий внесок у розробку актуальних наукових проблем, що мають практичне значення для соціально-економічного чи культурного розвитку. Стипендії обласної влади призначаються молодим аспірантам і докторантам, які навчаються у закладах вищої освіти області й досягли певних результатів у розробці актуальних наукових проблем.

Цього року за результатами оцінювання робіт претендентів, переможцем конкурсу визнано викладача кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності ЦНТУ, к.е.н. Ілону Царенко (І премія).

Відповідно, ІІ та ІІІ премії отримали доцент кафедри прикладної математики, статистики та економіки Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені В. Винниченка Катерина Акбаш та старший викладач Льотної академії Національного авіаційного університету Костянтин Сурков.

Серед стипендіатів Кіровоградської ОДА та Кіровоградської обласної 2020 року також є представник ЦНТУ – аспірант кафедри експлуатації і ремонту машин Сергій Михайлюта.

За інформацією сайту Кіровоградської ОДА


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.