викладач кафедри емкд цнту – лауреат стипендії кабінету міністрів україни

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


Викладач кафедри ЕМКД ЦНТУ – лауреат стипендії Кабінету Міністрів України

Комітет з державних премій України в галузі науки і техніки постановив призначити (продовжити) стипендії Президента України та Кабінету Міністрів України для молодих вчених. Серед 265 стипендіатів Міністерства освіти і науки лише двоє представників ЗВО Кіровоградщини: науковець Льотної академії НАУ та старший викладач кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності ЦНТУ Ілона Царенко.

Комітет з державних премій України в галузі науки і техніки постановив призначити (або продовжити) стипендії Президента України та Кабінету Міністрів України для молодих вчених у період з травня 2020 року по жовтень 2020 року. Зокрема, призначено або продовжено виплату 265 стипендій за квотою Міністерства освіти і науки України. Серед стипендіатів від МОН є представник Центральноукраїнського національного технічного університету – старший викладач кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності, к.е.н. Ілона Царенко, яка отримуватиме стипендію Кабінету Міністрів України для молодих вчених.

Загалом у переліку вищезгаданих стипендіатів від МОН лише двоє молодих науковців з Кіровоградської області: це представники ЦНТУ та Льотної академії Національного авіаційного університету, відповідно.

Нагадаємо, нещодавно Ілона Царенко перемогла у конкурсі на здобуття премії молодим науковцям від Кіровоградської ОДА та Кіровоградської обласної ради.

На фото Ілона Царенко під час стажування в Технічному університеті Кошице як лауреат Національної стипендіальної програми Словацької Республіки (SAIA).


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.