конференція з академічної доброчесності для викладачів

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


Конференція з академічної доброчесності для викладачів

На базі бібліотеки Центральноукраїнського національного технічного університету відбувся другий онлайн-тренінг з основ роботи із програмно-технічними засобами, які університет використовує для забезпечення академічної доброчесності.

Як повідомлялось раніше, бібліотека Центральноукраїнського національного технічного університету організовує серію навчальних семінарів-тренінгів з основ роботи із програмно-технічними засобами, які наш навчальний заклад використовує для забезпечення академічної доброчесності.

В Центральноукраїнському національному технічному університеті з цією метою використовуються системи: «Unicheck» від ТОВ «Антиплагіат» (для виявлення збігів/ідентичності/схожості у дисертаційних роботах) та міжнародна платформа «StrikePlagiarism» (для перевірки дипломних робіт здобувачів вищої освіти). Модератором програм перевірки на академічну доброчесність в ЦНТУ виступає бібліотека навчального закладу. На базі бібліотеки започатковано серію навчальних семінарів-тренінгів для здобувачів освіти, що виходять на захист, для викладачів та для аспірантів навчального закладу.

Минулого тижня відбулась онлайн-конференція з академічної доброчесності для викладачів та наукових керівників випускних кваліфікаційних робіт. В ході конференції її учасники ознайомилися із презентацією на тему «Університетська система забезпечення академічної доброчесності».

Бібліотека ЦНТУ пропонує здобувачам освіти та науковцям університету провести в режимі онлайн заходи за наступними темами:

– популяризація основ інформаційної культури та академічній доброчесності;

– наукометричні бази даних та редагування профілів науковців;

– самоархівація документів до університетського репозитарію.

За інформацією бібліотеки ЦНТУ


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.