доцент цнту – лауреат національної премії

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


Доцент ЦНТУ – лауреат національної премії

Доцент кафедри аудиту та оподаткування Центральноукраїнського національного технічного університету, кандидат економічних наук Галина Кузьменко стала одним із лауреатів ІІ Національної премії «Найкраща українка в професії». Церемонія нагородження проходила у Києві в малому Маріїнському палаці.

Національна премія «Найкраща українка в професії» – це соціальний проект, розрахований на підтримку успішних жінок, які мають неабиякі професійні досягнення та займаються благодійністю. Експертну комісію конкурсу очолювала громадський діяч, прес-аташе УСПП Марина Кинах. Під час церемонії вітання переможців також відбувся благодійний аукціон, усі кошти з якого направлено на підтримку дітей-сиріт та дітей, які опинилися у важкій життєвій ситуації.

Про підсумки ІІ Національної премії «Найкраща українка в професії 2020» інформує медіапортал DOZOR. Доцент кафедри аудиту та оподаткування ЦНТУ Галина Кузьменко увійшла до ТОП-10 лауреатів ІІ Національної премії з-поміж майже 200 учасниць конкурсу!

Нагадаємо, на сайті ЦНТУ можна прочитати інтерв’ю із Галиною Кузьменко «В основі будь-якої справи лежить натхненна праця», де розповідається про наукову діяльність та міжнародні проекти Галини Кузьменко.

Фото порталу DOZOR


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.