вітання до дня захисників україни

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


Вітання до Дня захисників України

Шановні захисники та захисниці України! Як ректор Центральноукраїнського національного технічного університету, вітаю вас від імені нашого колективу зі святом, який Україна відзначатиме завтра, 14-го жовтня!

День захисників України – одне з небагатьох загальнонаціональних свят, яке стосується майже кожної родини. За час проведення Антитерористичної операції - Операції об'єднаних сил в лавах Збройних сил України проходили службу (або й зараз проходять службу) родичі викладачів та співробітників Центральноукраїнського національного технічного університету. До лав Збройних сил України було мобілізовано троє викладачів ЦНТУ. Декілька наших колишніх викладачів обрали для себе подальший шлях військової служби за контрактом.

Зараз в нашому університеті навчається більше 250 учасників бойових дій. Майже 100 діючих військовослужбовців є студентами ЦНТУ заочної форми навчання.

Від імені колективу ЦНТУ вітаю захисників та захисниць України зі святом! Бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя та перемоги! Ми вдячні вам за вашу роботу!

З повагою, ректор ЦНТУ, професор Михайло Черновол

На фото: колишній викладач кафедри бухгалтерського обліку університету, офіцер 17-го окремого мотопіхотного батальйону 57-ї бригади Євгеній Кузьмін вітає першокурсників із Днем знань, 2015 рік.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.